Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Прокуратура — за червоні прапори

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Прокуратура —  за червоні прапори

Прокурор міста Львова вніс протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання прапора, що символізує перемогу у війні 1941—1945 рр. Як писав «Міст», сесією Львівської міської ради 26 квітня було прийнято ухвалу «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова».

Водночас, зазначена ухвала в частині заборони використання символіки неіснуючої держави СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова, на будівлях державних установ і комунальних підприємств міста, під час проведення масових заходів суперечить положенням Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр.» і рішенням Конституційного Суду України від 16.06.2011 року № 6-рп/2011 щодо офіційного тлумачення окремих положень підпунктів 1,2 пункту 1 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 рр.» щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги».

У зв’язку із цим, прокуратурою міста Львова внесено протест із вимогою привести у відповідність до Закону вищезгадану ухвалу Львівської міської ради в зазначеній частині.

Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply