Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Професор Пі — таємна розробка КДБ?

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Професор Пі —  таємна розробка КДБ?

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України зробило запит до російської Академії наук щодо законності наукового ступеня скандального Професора Пі — Андрія Слюсарчука, який йому було присвоєно в Москві за глибоко засекречені розробки. Слідство вже має у своєму розпорядженні відповідь із Російського медичного університету про те, що пан Слюсарчук там ніколи не навчався й не отримував диплома про вищу освіту.

Тим часом мас-медіа не виключають, що за цією загадковою історією можуть стояти спецслужби СРСР.

«Він справді ніколи не вчився в медичному навчальному закладі. Швидше за все, ми маємо справу з продуктом таємних розробок КДБ», — розповів колишній працівник спецслужб СРСР, який особисто знав Андрія Слюсарчука. За словами інформатора, існувала таємна програма, коли по всьому СРСР набирали круглих сиріт, які проявляли нестандартні здібності, і намагалися зробити з них надлюдей.

«Багато людей не витримувало експериментів над мозком і вмирало. Андрієві пощастило вижити. Я вірю, що він сам брав участь у таємних розробках, за що й отримав професорське звання», — зазначив офіцер-пенсіонер. Він упевнений, що в пана Слюсарчука справді «жахлива пам’ять», а всі його медичні знання було взято з книжок.

«Усі дипломи, про які він розповідав, — не більше, ніж леґенда, у яку Андрій, схоже, сам зрештою повірив. Документи про нього зберігаються в архівах КДБ, звідки ніколи не будуть витягнуті», — сказав екс-агент.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply