Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Сергій Хрущов — про Крим, Україну та Росію

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Сергій Хрущов — про Крим, Україну та Росію

Сергій Хрущов

Син першого секретаря ЦК КПРС Микити Хрущова в ефірі телеканалу 112 Україна розповів про причини, з яких його батько передав Крим Україні 1954 року. «Батько віддав Україні Крим, бо якщо ви подивитесь на мапу, то Крим пристебнутий до України, і коли там стали займатися економікою, а найголовніше, будувати той канал, який зараз, на жаль, закопали, то Держплан сказав, що краще, якщо буде будуватися під однією юридичною особою, і передали Україні, так само, як передавали багато реґіонів», — розповів Сергій Хрущов.
Він зазначив, що «передача Криму була структурним і правильним рішенням». «Жодної політики не було, жодної, як люблять казати в Росії, спроби догодити українській бюрократії, навіть подарунок моїй мамі, котра народилася в Західній Україні», — додав син екс-керівника СРСР. Передача Криму зі складу РРФСР до складу УРСР була здійснена на підставі указу президії Верховної Ради СРСР від 19 лютого 1954-го.
Тепер ж під час військових навчань окупанти на території Криму здійснили запуск крилатої ракети з берегового стаціонарного ракетного комплексу «Скеля». Про це повідомило Міністерство оборони РФ. Запуск ракети провели в рамках планового залікового тактичного навчання угрупування різнорідних ударних сил Чорноморського флоту РФ. У навчаннях були задіяні 15 бойових кораблів і допоміжних кораблів флоту, а також морська авіація та безпілотні літальні апарати, додали в прес-службі.
Цікаво також, що вже через добу після встановлення арки опори «Керченського моста» стали просідати, приблизно на 1 м на добу. «Чекаємо штормів і льодоходу. Це для вас погані новини. Хороші — ваші господарі успішно розікрали кошти. На даний момент роботи зупинені, проте працівникам, котрі задіяні на будівництві заборонили розголошувати цю інформацію, — написав у Facebook блогер Ілля Валієв. — Після монтажу прольоту кримського моста, одна опора просіла на метр, друга на півтора. Просідання триває. Роботи припинені, що робити, ніхто не знає. Сподіваються, що влада зупинить опори». Як писав «Міст», будівельники підняли залізничну арку Кримського моста на фарватерної опори — на висоту 35 м від рівня моря 29 серпня ц. р.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply