Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Президенту Зеленському оголосили громадську підозру

Автор:

|

Липень 13, 2021

|

Рубрика:

Президенту Зеленському оголосили громадську підозру
Учасники акції

На вул. Банковій у Києві, біля Офісу президента України (ОПУ) минулого тижня провели акцію «Державна зрада. Оголошення підозри Зеленському», в якій узяли участь близько 5 тис. людей. Організаторами стали партія «Демократична сокира», громадські організації «Справа громад» і «Рух опору капітуляції».
Мітинґарі обурювалися словам глави держави, які він сказав у своєму недавньому інтерв’ю з приводу затримання російських найманців із приватної військової компанії (ПВК) «Ваґнер». Президент визнав, що таку спецоперацію справді проводили, хоча раніше він весь час це спростовував.
Учасники мітинґу впевнені, що Зеленський був обізнаний про зрив спецоперації зі затримання «ваґнерівців» і сам зумисне здав білоруському диктатору Лукашенку всі плани таємної спецоперації. Такі дії верховного головнокомандувача протестувальники вважають державною зрадою.
«Коли правоохоронні органи недієздатні, а суди перебувають під впливом Портнова (соратника президента-втікача Януковича. — Ред.), роль гаранта Конституції, прав і закону має взяти на себе громадянське суспільство», — йдеться в заяві організаторів. На їхню думку, Зеленський вчинив злочин, який можна кваліфікувати як державну зраду. А тому біля ОПУ йому оголосили народну «підозру», під якою підписалися усі охочі.
Юрій Гудименко, один із лідерів партії «Демократична сокира», закликав українців долучитися до акції «Захистимо країну». За його словами, цю акцію можна вважати початком нової революції в Україні. Захід минув мирно, ніяких сварок або зіткнень із поліцією не було.
Як писав «Міст», Володимир Зеленський підтвердив, що спецоперацію зі затримання бойовиків ПВК «Ваґнер» в Україні справді готували і що він особисто передав Олександру Лукашенку інформацію про «ваґнерівців».

До слова
Також під ОПУ відбулася акція підприємців «Похорон мікробізнесу», в ході якої вони хотіли принести під стіни труни, але шлях активістам перегородили силовики. Правоохоронці намагалися відібрати труни у підприємців, але безуспішно. Відтак виникли сутички. Підприємці хотіли пройти маршем із труною та ритуальними вінками (як символ похорону малого бізнесу) до ОПУ, а потім до ВРУ, але правоохоронці заблокували їм шлях.
Як повідомляв «Міст», Володимир Зеленський зізнався в брехні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply