Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Представником в ООН став колишній посол к РФ

Автор:

|

Грудень 17, 2015

|

Рубрика:

Представником в ООН став колишній посол к РФ
Володимир Єльченко

Володимир Єльченко

Петро Порошенко призначив нового постійного представника України при Організації Об’єднаних Націй (ООН). Ним став Володимир Єльченко, посол України в Російській Федерації (РФ) часів Януковича. Він змінив на цій посаді Юрія Сергеєва, котрий представляв нашу державу в цій організації з 2007 року.
Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, заявив, що п. Єльченко — «професіонал, котрий добре розуміє ООН». «Він також прекрасно розуміється на особливостях російської дипломатії. Переконаний, що цей його досвід буде безцінним на майданчику ООН, де йому доведеться відстоювати інтереси України, сидячи за одним столом із представником держави-аґресора», — наголосив міністр.
Павло Клімкін відзначив ефективну роботу п. Сергеєва на цій посаді та заявив, що його досвід потрібен Батьківщині. «Після восьми років безперервної діяльності Юрія Сергеєва у Нью-Йорку буду радий вітати його у Києві, де у нього буде багато роботи у складі нашої зовнішньополітичної команди», — сказав міністр. Юрій Сергеєв привітав свого наступника з призначенням і попередив, що на нього чекає важка робота у Раді безпеки (РБ) ООН, але п. Сергеєв упевнений, що на Україну чекає успіх.
56-річний Володимир Єльченко на дипломатичній службі України працює з 1981-го. У 1997-2000 рр. він уже обіймав посаду постійного представника України в ООН, у 2000-2001 рр. був представником України в РБ ООН. У 2005-2007 рр. дипломат працював послом України в Австрії, 2010-го був призначений Надзвичайним і Повноважним послом України в РФ. У березні 2014 року був відкликаний у Київ через анексію Росією Криму.
Володимир Єльченко заявив, що планує у майбутній роботі користуватися досвідом попередніх напрацювань. «Ми маємо змінити стиль нашого спілкування та перейти до такої, скажімо, дипломатичної битви, а не битви на полях боїв», — пояснив він.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply