Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

«Правий сектор» і збройний похід на Київ як передвиборча агітація

Автор:

|

Серпень 21, 2014

|

Рубрика:

«Правий сектор» і збройний похід на Київ як передвиборча агітація
Дмитро Ярош

Дмитро Ярош

«Правий сектор» (ПС) заявив 17 серпня про вимогу до президента Петра Порошенка «негайно навести лад у Міністерстві внутрішніх справ (МВС), звільнивши одіозних представників антиукраїнських сил із посад у МВС і розпочати розслідування їхньої злочинної діяльності». Також «Правий сектор» вимагає звільнення всіх затриманих бійців ПС і інших добровольчих підрозділів і повернення всієї незаконно вилученої зброї та транспорту в зону бойових дій.

«У разі невиконання наших вимог протягом 48 годин ми будемо змушені зняти всі наші підрозділи з лінії фронту, оголосити загальну мобілізацію резервних батальйонів і розпочати похід на Київ із метою проведення «швидких реформ» у МВС. Похідні колони ПС будуть іти в повному спорядженні», — сказано в заяві партії.
«Поряд із відкритою аґресією Росії активізувалася внутрішня контрреволюція. Її авангардом є реваншистські сили у МВС, у тому числі на найвищих посадах. Очолює бандитсько-міліцейське угруповання сепаратистський приспішник і московський ставленик генерал Євдокимов. Саме він і його прихвосні роблять усе можливе, аби знищити завоювання нашої революції та прокласти шлях для сепаратистських і терористичних угруповань на Київ», — заявили в ПС.
Згідно зі заявою, «прикладом бурхливої антиукраїнської діяльності генерала Євдокимова є постійні намагання знищити добровольчий український рух «Правий сектор». «Починаючи від знищення нашого побратима Олександра Музичка і до останніх подій в Стрию, Дніпропетровську, Києві й інших містах йде методична гра на руку сепаратистам і московським окупантам із боку міліції. Останніми тижнями міліцейські незаконні затримання, арешти, побиття, обшуки, вилучення здобутої в бою зброї торкнулися десятків бійців добровольчого українського корпусу «Правий сектор», — заявила прес-служба партії.
Крім того представники ПС звернулися до «бойових побратимів із інших добровольчих підрозділів і частин Збройних сил України, а також до всіх активістів революційного Майдану зі закликом підтримати ці вимоги і нарешті навести лад у МВС».
Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, відповів на ультиматум лідера «Правого сектора» Дмитра Яроша Президентові України, назвавши, зокрема, його дії передвиборним піаром. «Почалося! Черговий інформаційний потік від призабутого «Правого сектора» — цього разу вигадали «ультиматум Президенту». Виборами запахло. А може, Ярошу все-таки відповісти за тих 32 людей, котрі через тупість його командування безтурботно в’їхали на пост під Донецьком і були вбиті й узяті в полон? Може, досить гратися в «робін гудів», тупо підставляючи тих, хто вірить вам, Яроше, реальних патріотів на догоду вашому патріотичному снобізму?!» — написав п. Аваков у Facebook.
Голова МВС також повідомив, що кілька днів тому на в’їзді до Львова було затримано групу осіб без документів, котрі представилися як «Правий сектор із фронту». За словами міністра, у багажнику двох автомобілів затриманих було три гранатомети, п’ять автоматів, пістолети, гвинтівки, гранати — загалом 24 одиниці зброї та боєприпасів, усі без документів. «Нехай ввозять?! Такого порядку хоче Ярош в країні? На кого працюєте, Яроше? Чи просто не дружите з головою? І не треба мені розповідати про Грушевського й Інститутську. Я там був, був увесь час і знаю правду про реальних героїв», — додав п. Аваков.
У неділю ввечері Дмитро Ярош свій ультиматум Президенту скасував. Арсен Аваков подав в уряд документи щодо звільнення свого заступника Євдокимова.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply