Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Потрапити до Канади стало зручніше

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Потрапити до Канади стало зручніше

Канада відкрила нові візові центри. «Це робиться з метою полегшити та зробити зручнішим процес оформлення візи», — наголосили в канадському посольстві в Україні. Як зазначається в повідомленні, агенти центрів прийому заяв на візи відповідають місцевою мовою на запитання телефоном, електронною поштою або особисто й забезпечують правильність підготовки заяв. Це допомагає уникати непотрібних затримок чи відмов, спричинених неправильним оформленням заяви.

За додаткову плату центри надають також такі послуги, як ксерокопіювання, фотографування для віз і комп’ютерні термінали на засадах самообслуговування для тих, хто бажає скористатися новою можливістю заповнення анкет он-лайн. У посольстві при цьому нагадують, що візовий центр не бере участі в процесі ухвалення рішення та не уповноважений давати заявникам поради щодо віз. Охочі подати заяву на візу відвідувача, дозвіл на навчання, дозвіл на роботу або на проїзний документ постійного мешканця, можуть звертатися до нових візових центрів: у Києві — за адресою, вул. Фрунзе, 60, а у Львові — за адресою: вул. Братів Міхновських, 1.
«Уряд Канади планує створити нові робочі місця й стимулювати економічне зростання, залучаючи все більшу кількість відвідувачів, іноземних студентів, кваліфікованих тимчасових робітників і імміґрантів, які найкраще задовольняють нинішні та майбутні потреби ринку праці. Ось чому Міністерство громадянства й імміґрації Канади прагне видавати візи та дозволи якнайшвидше, аби полегшити подорож імміґрантам, відвідувачам і студентам», — зазначили в посольстві.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply