Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Посол ЄС цензури не побачив

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Посол ЄС цензури не побачив

Ян Томбінський, новопризначений посол Європейського Союзу (ЄС) в Україні, не помітив в українській державі цензури. Про це він сказав під час прес-конференції в Києві. «Із того, що я зараз побачив, можу сказати, що в Україні немає цензури та є повна свобода самовираження», — сказав чиновник.

Водночас, п. Томбінський наголосив на тому, що в Україні залишається проблемним питання доступу громадян до засобів масової інформації (ЗМІ) для висловлення своєї думки. «Звичайно, ви можете говорити все що завгодно на Youtube, але це – не одне й те ж, що й можливість доступу до державного телебачення чи деяких інших ЗМІ», — переконаний він.
Крім того, за словами європейського дипломата, напередодні виборів українські медіа займаються впливанням на вибір українців. «Телебачення має використовуватися як основний засіб для того, щоби навчати громадян. А ми спостерігаємо зараз ситуацію, коли ЗМІ більше зосереджуються на тому, щоби створювати виборця та впливати на нього, аби він зробив позитивний вибір на користь власників цих ЗМІ. Однак мас-медіа не зосереджуються на тому, щоби створювати громадян для майбутнього своєї країни», — зауважив Ян Томбінський.
Нагадаємо, що новий посол ЄС в Україні вступив на посаду 10 вересня 2012 року. Він був призначений послом ЄС в Україні в травні ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply