Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Порошенко і Столтенберґ відкрили навчання

Автор:

|

Вересень 24, 2015

|

Рубрика:

Порошенко і Столтенберґ відкрили навчання
Петро Порошенко й Єнс Столтенберґ

Петро Порошенко й Єнс Столтенберґ

Президент України Петро Порошенко і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ 21 вересня відкрили навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру «Україна-2015» на Яворівському полігоні у Львівській області, які триватимуть до п’ятниці. «Під час навчань особливу увагу буде приділено заходам із інформування населення про ситуацію, що склалася і заходи, що вживаються для її нормалізації. При цьому ці завдання будуть реалізовуватися об’єднаними міжнародними командами працівників засобів масової інформації. Вперше значна частина рятувальних операцій буде проведена в нічний час», — зазначив п. Порошенко.
Як зазначив п. Столтенберґ, цього тижня до учасників навчань приєдналися спостерігачі з Організації Об’єднаних Націй та Європейського Союзу, а також із таких далеких країн як Йорданія й Японія. «Сподіваюся, що на цьому тижні ми всі зможемо повчитися один у одного. Досвід попередніх навчань дозволив врятувати людські життя по всьому світу», — зазначив генсек НАТО.
Також він заявив, що жодна країна у складі Північноатлантичного альянсу не визнає легітимними вибори, про проведення яких урозріз із українським законодавством оголосили керівники самопроголошених Донецької і Луганської «народних республік». «Будь-які вибори, які відбудуться в Східній Україні і не будуть відповідати українському законодавству, будуть вважатися здійсненими на порушення мінських угод. Вони вважатимуться фейковими», — наголосив Єнс Столтенберґ на спільному з Петром Порошенком брифінгу. У ході візиту високий гість також відвідав засідання Ради з національної безпеки й оборони України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply