Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Політики інтриґують, але від рішення Президента не втечеш

Автор:

|

Квітень 14, 2016

|

Рубрика:

Політики інтриґують, але від рішення Президента не втечеш
Андрій Парубій

Андрій Парубій

Уранці 12 квітня ц. р. Андрій Парубій, перший віце-спікер Верховної Ради України (ВРУ), повідомив, що до президентської фракції «Блоку Петра Порошенка» (БПП) увійшло ще четверо депутатів — Юрій Бублик, Сергій Міщенко, Сергій Рудик та Андрій Немировський. Саме стільки голосів бракувало для створення нової парламентської коаліції.
Але о 10:55 поліціянти отримали повідомлення про нібито закладену вибухівку в приміщенні парламенту. Поліція Києва перевірила будівлю ВРУ, але жодних вибухових пристроїв так і не виявила. Було встановлено, що анонімний дзвінок про «замінування» надійшов із території Російської Федерації (РФ).
Відтак Юрій Луценко, лідер фракції БПП, оголосив новий склад Кабінету Міністрів. На засіданні фракції він розповів, що на посаду першого віце-прем’єра буде запропонована кандидатура Віталія Ковальчука, на посаду віце-прем’єра з євроінтеґрації — Іванни Климпуш-Цинцадзе. Віце- прем’єр із гуманітарних питань — Павло Розенко, міністр Кабінету Міністрів — Олександр Саєнко, міністр освіти — Лілія Гриневич, міністр соціальної політики — Максим Нефьодов, міністр фінансів — Олександр Данилюк, міністр охорони здоров’я — Андрій Рева, міністр інфраструктури — Володимир Омелян, міністр екології — Остап Семерак, а міністр аґрарної політики — Тарас Кутовий. «У новому уряді залишаться на своїх посадах міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр юстиції Павло Петренко, міністр закордонних справ Павло Клімкін, міністр оборони Степан Полторак і міністр інформаційної політики Юрій Стець», — повідомив п. Луценко.
Також у новому Кабміні буде посада віце-прем’єра у справах антитерористичної операції й окупованих територій, яку займатиме Володимир Кістіон. Крім того, лідер фракції БПП наголосив, що ще не узгоджені кандидатури на посади міністра економіки та міністра енерґетики. Також виникли суперечки щодо кандидатури міністра культури. «БПП пропонує на цю посаду Євгена Нищука, а «Народний фронт» — В’ячеслава Кириленка», — резюмував народний депутат.
Однак голосування за відставку Арсенія Яценюка та призначення прем’єр-міністра так і не відбулося ні у вівторок, ні в середу.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply