Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Перемовини України та РФ у Туреччині

Автор:

|

Березень 30, 2022

|

Рубрика:

Перемовини України та РФ у Туреччині
Давид Арахамія

У палаці Долмабахче, що в турецькому Стамбулі, 29 березня відбувся черговий раунд перемовин України та РФ. Україну представляли міністр оборони Олексій Резников, радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія. РФ представляв радник Путіна Володимир Мединський. Був присутній Реджеп Таїп Ердоган, президент Турецької Республіки (ТР). Він заявив, що настав час, щоб російсько-українські перемовини дали результат, і звернувся до делегацій зі закликом знайти шлях припинити війну.
Підсумки оголосив Давид Арахамія: наша перша перемога — переміщення перемовин із Білорусі до ТР, яку ми бачимо як одного з гарантій безпеки для України; система безпеки світу дала тріщину — є наша пропозиція нової, ми працювали над форматом, але нічого не підписуємо, бо має бути новий міжнародний договір, який ратифікують; країни-гаранти за аналогом ст. 5 НАТО, мають провести консультації впродовж трьох днів і будуть зобов’язані надати допомогу, в т. ч військову і захистити небо; серед гарантів Україна бачить країни Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй (ООН), у т. ч. Велика Британія, Китай, США, Франція, ТР, Німеччина, Канада, Польща й Ізраїль; ми пропонуємо зробити вільне приєднання до договору гарантій: якщо інші країни захочуть приєднатися, ми дамо їм таке юридичне право.
А тепер — найголовніше: через неврегульовані (!) питання з окупованими частинами Донецької та Луганської областей і Кримом, гарантії не працюватимуть на цих територіях. І про них начебто мають домовитися при особистій зустрічі президенти України та РФ. Тобто Зе-влада готова віддати майже переможеному ворогу українські землі. Адже Путін категорично не бажає зустрічатися зі Зеленським. Кремль також ніколи не виконував своїх зборов’язань — ні даних у Будапешті (Угорщина), ні даних у Мінську (Білорусь). Ба більше, на час мирних перемовин сторони зазвичай припиняють воєнні дії. Але тільки не Москва, російсько-терористичні війська продовжують бомбити і засипати ракетами мирні міста. Під час перемовин орки атакували Харківську, Кіровоградську, Черкаську, Рівненську, Житомирську, Волинську, Вінницьку, Тернопільську, Івано-Франківську та Львівську області, а також м. Київ.
Як повідомляв «Міст», до того в Туреччині провели перемовини міністри закордонних справ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply