Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Перемовини щодо Донбасу треба перенести з Мінська

Автор:

|

Березень 15, 2021

|

Рубрика:

Перемовини щодо Донбасу треба перенести з Мінська
Леонід Кравчук, голова української делегації в ТКГ

Леонід Кравчук, перший президент України, а тепер — глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) із мирного врегулювання ситуації на сході України вважає, що перемовини щодо Донбасу в Мінську неконструктивні. Він назвав Білорусь залежною від Кремля.
Політик вважає, що необхідно вибрати нове місце для проведення перемовин із врегулювання ситуації на Донбасі. «Перенести потрібно. Не можна їх проводити в країні, яка залежна від Росії на 100 %. У країні, де влада — в диктаторських руках. Незрозуміло, як за таких умов може діяти структура, що бореться за мир. Це нонсенс», — упевнений він.
Раніше п. Кравчук заявляв, що російська сторона штучно намагається блокувати перемовний процес щодо Донбасу в ТКГ. При цьому представники сепаратистів намагаються діяти під час засідань як повноцінні учасники.
Водночас РФ продовжує займатися легітимізацією залучення для врегулювання ситуації на Донбасі російський «миротворців». У зв’язку з цим, Україна звернулася до Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ), та надіслала ноту про провокаційні дії з боку країни-аґресорки. У ТКГ зазначили, що Путін здійснює низку заходів, які спрямовані на перегляд домовленостей, ухвалених раніше. Москва хоче, щоб міжнародне товариство допустило російських військових до складу Спільного центру з контролю та координації.
Терористи також продовжують знімати репортажі, в яких пропаґують залучення миротворців із РФ. Росіяни викривлюють інформацію та показують, що таку думку начебто мають і представники ОБСЄ. Провокаційні дії свідчать про те, що у Путіна не планують виконувати свої зобов’язання щодо Донбасу.
Раніше «Міст» розповідав, чи вдасться деокупувати Донбас «по-кравчуківськи».

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply