Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Опублікували новий рейтинґ довіри Зеленському

Автор:

|

Червень 24, 2020

|

Рубрика:

Опублікували новий рейтинґ довіри Зеленському
Президент Зеленський

Володимиру Зеленському не довіряє половина українців. Такі результати соціологічного опитування 23 червня представила Ольга Балакірєва, глава правління Українського інституту соціальних досліджень ім. А. Яременка. «На сьогоднішній день Зеленському повністю довіряють 13 %, швидше довіряють — 28 %, скоріше не довіряють — 25 % і зовсім не довіряють — 25 %. Отже, 50% населення сьогодні не довіряють президенту», — повідомила вона.
Впродовж тривалого часу після обрання президентом України у Зеленського тримався позитивний баланс довіри до нього. «Ситуація почала змінюватися в січні-місяці, і ви бачите вже на тлі пандемії коронавірусу наші останні вимірювання, які були в травні та червні, показали зміну цього балансу, і зараз баланс довіри — негативний», — продовжила керівниця інституту.
Також є неґативний баланс довіри є до уряду (–54 %), Верховної Ради (–55 %), Національного банку (–45 %), а також Служби безпеки України, Національної поліції, прокуратури, Державного бюро розслідувань і Національного антикорупційного бюро. При цьому Збройні сили України традиційно залишаються з позитивним балансом довіри — їм довіряють більше 60 % респондентів, тоді як не довіряють — близько 30 %.
Опитування проводили 10-19 червня методом «віч-на-віч» за місцем проживання респондентів. Участь у соціологічному дослідженні взяли понад 3 тис. осіб у всіх реґіонах України, крім тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, а також Криму. Статистичне відхилення становить 1,1-1,9 %.
Як повідомляв «Міст», президент Зеленський тепер перейшов на особливий режим роботи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply