Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Опозиція повинна висунути єдиного кандидата

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Опозиція повинна висунути єдиного кандидата

Задля переконливої перемоги над Віктором Януковичем немає іншого шляху, окрім висунення єдиного кандидата вже в першому турі президентських виборів. Про це заявив Віталій Кличко, лідер партії УДАР, виступаючи на Майдані. «Коли ми об’єднуємося, ми – сила. Об’єднавшись на Майдані, в політиці, тільки об’єднавши наші зусилля, ми переможемо», — наголосив політик.

Він привітав усіх із Різдвом і зазначив, що на Майдані панує святковий, але рішучий настрій. «Я ходив по наметах, вітав людей, спілкувався з ними. Всі кажуть: здаватися ми не збираємося. І всі говорять про повну зміну влади і запитують, чи здатна опозиція висунути єдиного кандидата», — зазначив лідер УДАРу.
«Демократичні сили повинні висунути та підтримати єдиного кандидата на президентських виборах. Я про це заявив давно і думки своєї не змінив. Як ми можемо говорити про єдину команду, коли буде йти кілька кандидатів? Хіба не це сьогодні потрібно владі, щоб розтягнути голоси й у другому турі влаштувати жорстокий сюрприз?» — констатував Віталій Кличко.
Лідер УДАРу зауважив, що окремо влада буде тиснути всіх, щоб у другий тур вийшов технічний кандидат. «Як ми можемо говорити, що йде від опозиції кілька кандидатів, щоб нібито убезпечити того, хто потім виграє? Не треба ілюзій — ми повинні бути відповідальними і не допустити цього», — наголосив політик.
У першому турі президентських виборів будуть брати участь лідери всіх трьох опозиційних політичних сил, заявив, натомість, Арсеній Яценюк, голова парламентської фракції «Батьківщина». Він нагадав, що таке рішення було прийняте ще в травні 2013 року. «18 травня минулого року ми підписали угоду трьох політичних сил, де чітко визначилися з тим, що єдиний кандидат отримає підтримку в другому турі. Угода чітко сформулювало наступний підхід: у першому турі всі кандидати від опозиції проходять як праймеріз, а в другому турі той, хто отримає кращий результат, матиме підтримку всіх опозиційних сил», — сказав п. Яценюк.
За його словами, 2014-го три опозиційні сили — «Батьківщина», УДАР і «Свобода» – мають сформувати єдину команду. «Ця команда не просто піде на вибори, не просто їх виграє, а доведе всьому світові, що Україна здатна виробляти зміни й після 2015 року вона буде фактичним членом Європейського Союзу», — наголосив Арсеній Яценюк.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply