Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Олександр Турчинов: активізація бойових дій на Донбасі залежить від ситуації на Близькому Сході

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Олександр Турчинов: активізація бойових дій на Донбасі залежить від ситуації на Близькому Сході

main

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов вважає, що РФ не готова воювати на два фронти, тому активізація бойових дій на Донбасі напряму залежить від ситуації на Близькому Сході. Про це Турчинов особисто повідомив журналістам.

Секретар РНБО розповів про сьогоднішню зустріч за участі глав зовнішньополітичних відомств країн нормандської четвірки, що відбулась в Парижі. Зазначивши, що це не вже перша зустріч, Турчинов заявив про свої надії на те, що політикам Російської Федерації вистачить розуму та відповідальності для припинення військової агресії проти України, а також для звільнення захоплених Росією територій.

“Хоча одна зустріч, звичайно, нічого не змінить, та ми сподіваємось, що дипломатичний і міжнародний тиск на Росію може вплинути на ситуацію… Хоча на превеликий жаль, усім відома підступність та агресивність російського керівництва “, – заявив Турчинов.

Також секретар РНБО висловив свої переконання стосовно того, що активізація дій РФ на сході України суттєво залежить від того, наскільки активно будуть проводитись бойові дії на Близькому Сході.

“На два фронти вони воювати не готові”, – зазначив Турчинов, також додавши, що Україна постійно моніторить це питання з метою аналізу пересування підрозділів збройних сил РФ. “Проте небезпека відновлення військового конфлікту, на превеликий жаль, залишається незмінною”, – підкреслив Турчинов.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply