Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Оголосили результати конкурсу «Жодного голосу владі!»

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Оголосили результати конкурсу «Жодного голосу владі!»

У Києві оголосили результати всеукраїнського конкурсу «Жодного голосу владі!» на найкращу агітаційну продукцію проти чинної влади. Переможницею народного голосування, що відбувалося в мережі Facebook, стала робота Ганни Сінькової зі зображенням козака, який дає копняка Вікторові Януковичу. За свою агітку дівчина отримала головний приз — планшет Samsung Galaxy Tab II. Про це повідомили ініціатори конкурсу, представники громадської ініціативи (ГІ) «Оновлення країни» та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний націоналістичний конґрес». Нагородження переможниці відбулося 11 жовтня.

За словами організаторів, загалом на участь у конкурсі було подано понад чотири десятки робіт з усіх куточків України. «Протягом двох тижнів ми отримали більш ніж 40 різноманітних агітаційних матеріалів, десять із них, які найбільше відповідали умовам конкурсу, було подано на розгляд користувачам Facebook. П’ять найкращих робіт потрапило до фіналу, де вже й був визначений переможець», — розповів Іван Кішка, один із суддів конкурсу.
Організатори також вирішили відзначити двох авторів, роботи яких фактично стали логотипами кампанії «Жодного голосу владі!», зокрема — Артема Дерягіна з Краматорська й Олександра Кривця з міста Сум.
«Робота Артема хоч і не набрала великої кількості голосів під час самого голосування, зате стала першим логотипом нашої кампанії. Ще до старту голосування картинку зі закликом «Жодного голосу владі» поширило близько 500 користувачів мережі Facebook, тому ми, порадившись з усіма суддями конкурсу, вирішили нагородити автора цієї роботи смартфоном HTC. Ще один приз — MP3-плеєр – отримає Олександр Кривець. Десятитисячний тираж наліпок зі зображенням роботи Сашка за лічені дні розлетілися всією Україною й стали офіційним обличчям нашої акції, ми просто не могли не виділити його внеску в нашу кампанію», — сказав п. Кішка.
Організатори обіцяють, що роботи-переможці будуть надруковані та розповсюджені активістами кампанії по всій країні. Андрій Левус, ініціатор проведення конкурсу й координатор ГІ «Оновлення країни», запевнив, що це – лише один з етапів всеукраїнської кампанії «Жодного голосу владі». «Конкурс — це тільки певний етап кампанії, яка розпочалася у вересні акціями «Дай копняка «реґіоналам», що відбулися в найбільших містах України. Наступним нашим кроком стане пропаганда громадської відповідальності серед населення, зокрема ми закликатимемо молодь, яка в переважній більшості є проукраїнською, прийти проголосувати 28 жовтня на виборах», — сказав п. Левус.
Нагадаємо, що Андрій Левус наприкінці серпня ц. р. скерував звернення до Генеральної прокуратури України та Міністерства юстиції України з вимогою внести до Верховного суду подання про заборону Партії реґіонів (ПР) як такої, що своєю діяльністю порушує Закон України «Про політичні партії в Україні» та Конституцію України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply