Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Новий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

Новий український уряд Володимира Гройсмана: ті, кого не жаль
Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Попри обіцянку показати, «що таке управління державою», яку дав новий прем’єр-міністр після свого призначення, навіть найазартніші експерти не ризикують робити серйозні ставки на його команду. Якоюсь мірою ця команда — вимушена сакральна жертва страшному привиду дочасних виборів з метою відтягнути його появу.

Шляхом попередників
Два тижні існування новопризначеного Кабінету Міністрів (КМУ) запам’ятаються українцям великоднім «подарунком» у вигляді підвищення цін на газ до 100 %. Коментуючи рішення уряду про встановлення єдиної ціни на газ для населення на рівні 6879 грн за 1 тис. куб. м, віце-прем’єр Кубів та міністр енерґетики і вугільної промисловості Насалик відзначили, що такий крок поставить крапку у спекуляціях на газовому ринку країни.
Стратеґія руху в напрямку збільшення тарифів до «економічно обґрунтованого рівня» має показати відданість нового уряду ідеям попередників, «реформаторів-камікадзе». Водночас цей склад КМУ «добиває» чужі рейтинґи, перш за все Президента та його політичної сили в парламенті, тоді як попередній руйнував власні. Не дивно, що Арсеній Петрович свідомо не довів справи з газом до кінця, а надав «можливість» забруднити руки непопулярними тарифами людям конкурента. І хоча п. Гройсман чудово розуміє рівень суспільних дискусій навколо такого рішення та наголошував, що не допустить зловживань у ціноутворенні, уникнути цього кроку змоги не мав.

Ні лебідь, ні щука, ні рак
Тарифи на газ — не єдине, що залишилося у спадок п. Гройсману. Тих дев’ятьох представників команди п. Яценюка, котрі залишилися в команді нового прем’єра, не можна назвати ні реформаторами, ні консерваторами, ні технократами. Але вони доволі схожі на тих, хто прийшов у КМУ. Попри тристороннє або й чотиристороннє формування уряду, якщо говорити окремо про людей за квотами глави уряду, Президента, БПП і НФ, на персональному рівні за деякими винятками весь КМУ вийшов доволі однорідним.
Найкращою характеристикою цих людей було б слово «виконавці». В умовах ефективно функціонуючого державного механізму таку характеристику можна було б розцінювати позитивно. Але в умовах перетягування політичного каната, вибіркового використання судочинства, належності ЗМІ конкуруючим силам, використання суспільних настроїв виключно з метою дискредитації чи тиску на неугодних виконавці лише сприятимуть роздробленості, популізму та дрібним міжусобицям, а не вестимуть до покращення.

Залишенці
Хто ж ці люди? Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, не відзначившись помітними досягненнями у відомстві, попри відкликання його з посади «Батьківщиною» після виходу політичної сили з коаліції, вирішив залишитися на нагрітому містечку «на прохання Яценюка». Тепер він представляє квоту НФ. Але не слід дивуватися, якщо політична кон’юнктура з часом приведе п. Жданова, наприклад, у БПП. Його відданість ідеям виконавства чудово характеризує нещодавній чемпіонат України з гірськолижного спорту, що був проведений на безсніжних схилах карпатського передгір’я.
Інших попередників, котрі дісталися у спадок п. Гройсману від п. Яценюка, також не можна називати кращими з команди попередника. Кумові Президента Юрієві Стецю більше пасувало би працювати десь в особливо секретних підрозділах розвідки, бо рівень непомітності цього міністра — просто неймовірний. Інколи п. Стець розповідає про якісь абстрактні речі, тоді як російсько-терористичні канали, не зустрічаючи жодної інформаційної протидії, продовжують атакувати на сході. Їх дивляться не лише люди з окупованих районів, але і з підконтрольних Україні, у т. ч. українські вояки. Міністр періодично анонсував свою відставку з грудня 2015-го, але так з посади і не пішов.
Найменше претензій, мабуть, до міністрів закордонних справ Павла Клімкіна й оборони Степана Полторака. Хоча референдум у Нідерландах було провалено через малоефективний український менеджмент, а Крим та частина Донбасу продовжують перебувати під окупацією, усе ж економічний і дипломатичний тиск на Росію триває, а армія принаймні створена.
Спроби реформувати друге силове крило держави — поліцію — робить і міністр із тривалим стажем Арсен Аваков. Збереження міністерського крісла за ним стало можливим завдяки наполегливій позиції НФ, хоча головного поліціянта й оточували численні скандали з державними закупівлями (згадайте «наплічники Авакова»), а боротьба з бурштиновою мафією стала до смішного неефективною, викриваючи відсутність авторитету, компетентності та наявність корупції у самій поліції. Відстояли «фронтовики» і міністра юстиції Павла Петренка, близького друга та соратника п. Яценюка, котрий також багато часу пробув у «Батьківщині».
Групу, що пішла на підвищення, у новому уряді представляють Лілія Гриневич, Володимир Омелян та Остап Семерак. Хоча останній працював міністром КМУ в тимчасовому уряді п. Яценюка, не втримавшись там після виборів. Володимир Омелян, котрий замінив на посаді свого нещодавнього керівника Андрія Пивоварського, тоді працював керівником служби п. Семерака. Останній тепер — міністр екології та природних ресурсів. Міністр освіти — чи нєдина в новому уряді, хто має на своєму рахунку реальні й конкретні досягнення у вигляді участі у створенні системи зовнішнього незалежного оцінювання та Центру оцінювання якості освіти. Вона вже оголосила про необхідність повернення до 12-річної середньої освіти. Попри наявність розумних причин у такому рішенні, запитання залишаються. Це стосується і всього нового КМУ. За старою українською традицією нові керівники з гідною заздрості впертістю починають руйнувати системи та схеми попередників.

Під перехресним вогнем
Боротьба за правильні рішення точитиметься не лише теоретична – між сучасними та минулими керівниками, але й практична – на рівні діючого Кабінету міністрів. Причина цього — безпрецедентна кількість віце-прем’єрів — їх шестеро. Останній, хто залишився при посаді з попереднього уряду, — Геннадій Зубко, віце-прем’єр із питань реґіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, котрий має звичку лобіювати власних людей на важливі посади  матиме інтерес у сфері міністра інфраструктури.
В’ячеслав Кириленко, віце-прем’єр із гуманітарних питань, також оточений скандалами навколо себе та дружини, обов’язково конфліктуватиме з міністром культури, бо між ними давні порахунки. Віце-прем’єр зі соціальних питань Павло Розенко (заявляв про необхідність оформити субсидію собі) матиме діло до міністра соціальної політики Андрія Реви.
А є ще соціальна політика щодо тимчасово переміщених осіб та окупованих територій, котрими має займатися Вадим Черниш. Сам він, до речі, родом із Кіровоградщини й жодного стосунку ні до Криму, ні до Донбасу не має, хоча й був головою Державної аґенції з питань відновлення Донбасу, тому кримськотатар-ські активісти, як і деякі організації переселенців зі Сходу з подивом сприйняли його кандидатуру, натякаючи, що не будуть співпрацювати з тим, хто «не в темі».

Контраверсійною постаттю нового уряду є й Іванна Климпуш-Цинцадзе. Онука коменданта «Карпатської Січі» Дмитра Климпуша практично все своє життя пропрацювала у структурах олігарха Віктора Пінчука. А будучи віце-прем’єр-міністром із питань європейської й євроатлантичної інтеґрації, активно виступала проти розірвання дипломатичних відносин із Москвою. Батько Орест Климпуш у час роботи в парламенті відпрацьовував «тушкою», змінивши п’ять фракцій за чотири роки!

Віце-прем’єр з економічних питань Степан Кубів має виконувати роль наглядача, виторгуваного п. Гройсманом у Президента як м’якша кандидатура, на відміну від першого заступника Адміністрації Президента Ковальчука, не кажучи вже про «сірого кардинала» Кононенка. Пан Кубів, котрий полюбляє плисти за течією, також добряче побігав по різних (хоча й проєвропейських) партіях. Свого часу його звинувачували у девальвації гривні, в ухилянні від сплати податків і прокручуванні грошей банків.
Й якщо бажання п. Гройсмана мати можливість маневру, блокування та зберегти баланс сил зрозуміле (все ж таки його відповідальність очевидна), то БПП і НФ (рейтинґи яких уже все одно низькі до непристойності), схоже, загралися в політику, забувши запах палених шин.

Дебютанти
Про правильність такої думки свідчать і нові обличчя у КМУ. Міністр аґрарної політики та продовольства Тарас Кутовий — типовий топ-менеджер. Він працював із відомим столичним бізнесменом Левом Парцхаладзе. Є підстави вважати, що тепер буде представляти інтереси великого бізнесу в аґрарному секторі. Що найцікавіше, не бізнесу взагалі, а цілком конкретного бізнесу.
Олександр Данилюк, котрий замінив на посаді міністра фінансів Наталію Яресько, уже відзначився незадекларованими крупними сумами грошей, а також скандалом, що пов’язував його з Януковичем як радника. Працював він і у фонді Сергія Льовочкина, «сірого кардинала» президента-втікача, і представни-ком Президента Порошенка при КМУ. Проте широкому загалу був невідомий, на відміну від міністра енерґетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика. 2013-го п. Насалик посів третє місце в чемпіонаті України з бодібілдинґу, будучи киянином, став мером Калуша та до останнього боровся за посаду міського голови Івано-Франківська.
Але винятки, як відомо, лише підтверджують правила. А досвід, який у п. Насалика, безперечно, є — він тривалий час очолював підкомітет із питань паливно-енерґетичного комплексу у Раді, — ще треба втілити у конкретний поступ.

Справжній самогубця
Якоюсь мірою теперішнього керівника КМУ можна швидше назвати «камікадзе», ніж попереднього з усіма його міністрами разом узятими. У них був «період недоторканності», була довіра суспільства та величезна підтримка міжнародної спільноти (яка сьогодні починає розчаровуватися та навіть дратуватися при згадці про Україну). Врешті, у них була відчутна парламентська більшість, яка могла «протягувати» потрібні рішення. Тепер, навіть якщо ГройсМАН виявиться СуперМАНом і уряд запрацює як слід, де ґарантія, що коаліція, реальне існування якої — також під питанням, зможе прийняти бодай якусь із урядових ініціатив? Чи знайдеться для цього хоча б 226 голосів за умови, що всі депутати коаліції будуть здорові, працездатні та на місці?
Але до цього може і не дійти. Команда прем’єра — занадто слабка. Міністр КМУ Олександр Саєнко, із котрим Володимир Гройсман спрацювався уже в Києві, а також «вінницький» десант у вигляді віце-прем’єра Володимира Кістіона та міністра соціальної політики Андрія Реви при всій повазі — люди іншого рівня. Бути заступниками в обласному центрі — одне, а плавати в морі з досвідченими акулами політики — зовсім інше.
Чи стане у них політичної волі та сміливості бодай спробувати зламати хребет кільком аксакалам? Рева, наприклад, казав, що не ходив на Майдан, бо це — питання політичне, а його діло — маленьке.
Отже, маленькі люди в сучасному уряді мають виконати велике завдання. На думку багатьох — це ілюзія. Справжнє завдання цих «ноунеймів» — простіше. Як вдало зауважила Юлія Мостова у «Дзеркалі тижня», «коаліція, що складається з тих, хто не хоче йти на дочасні вибори, затвердила уряд, що складається з тих, кого їм не жаль». Найближчим часом побачимо, чи ті, «кого не жаль», зможуть змінити свій статус на «тих, хто хоч щось зробив».

Роман Лихограй

Урядовий мортідо: Фрейд би плакав

About Author

Meest-Online

 • Oleksandr Nahornyy

  Досить підспівувати залежній від антиукраїнських промислово-фінансових зайд антинародній владі в Україні! Тут ІСТИНА РЕВОЛЮЦІЙНОГО СТАНОВЛЕННЯ МОДЕРНОЇ УКРАЇНИ НОВІТНЬОЇ РИНКОВОЇ ДОБИ!

  З повагою, Олександр Нагорний. +ФОТО_Нагорний_О_М_Наукові_та_публіцистичні_праці.pdf: http://vk.com/doc107756497_437491910,

  http://historylaw.lp.edu.ua/index.php?option=com_content…, http://facebook.com/nagornybook/, http://vk.com/nagornybook, http://www.usw.com.ua/profile/NagornijOleksandrMikolajovich, http://www.facebook.com/profile.phpid=1379612694&ref=tn… …http://vk.com/doc107756497_437492680

 • Oleksandr Nahornyy

  Найвагоміший тагар з системи нинішніх “утисків” малого й середнього бізнесу полягає у несправедливості розміру пенсійного забезпечення фізичних осіб-підприємців, які чиновниками ВРУ та ПФУ вважаються такими, що вони не достойні мати гідну пенсію, бо змушені нарівні з найманими працівниками у т. ч. й державними службовцями сплачувати Єдиний Соціальний внесок. Мій особистий приклад як ФОП з 1991 року є цьому актуальним підтвержденням. Незважаючи на той факт, що УПФУ завжди дотувався й нині дотується з держбюджету (а саме його на усіх рівнях формують національні підприємці): сплачуючи податки, внески, збори, мито та ін., ми ще й коштами невідшкодованого ПДВ дотуємо бюджет УПФУ, а цим самим усю камарилію високо оплачуваного в т. ч. й коштами УПФУ держапарату, що той не створює жодної доданої вартості, а самі на старості отримуємо копійки. Щоб ті ж паразитуючі нашим коштом держслужбовці, що вони не створюють жодної Доданої Вартості, захлинулися нашими копійками…

  http://vk.com/doc107756497_437491910, http://vk.com/doc107756497_437208844, http://vk.com/doc107756497_404224997, http://vk.com/doc107756497_404225132, http://vk.com/doc107756497_404224602, http://vk.com/doc107756497_404224343, http://vk.com/doc107756497_404224104, http://vk.com/doc107756497_404223873, http://vk.com/doc107756497_404224812.

 • Oleksandr Nahornyy

  После коммунальной гильотины, которую ОНИ приготовили для НАЦИИ – СОУЧРЕДИТЕЛЯ ООН, НАРОДУ НАШЕМУ ничего другого не остаётся, кроме как записаться в ОЧЕРЕДИ к мусорным бакам и на мусорные свалки… Не легче ли, вооружившись ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНЫМИ ГРАБЛЯМИ, тряхнуть всю эту прикормленную мразь и вымести её на свалку истории, конфисковав при этом всё награбленное ДО КОПЕЙКИ, ДО ЦЕНТА … http://vk.com/doc107756497_437492680
  НО РЕАЛЬНЫЙ ВЫХОД ЕСТЬ!!! NB! (Як любив повторювати ВІЛ (Ильїчь): Алексей Кучеренко ПРО МОДЕРНЕ ГАЗО-ТАРИФНО-СУБСИДІЙНЕ МАРОДЕРСТВО ВЛАДИ В СТИЛІ озу (ОРГАНІЗОВАНОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПОВАННЯ) (воно таке маленьке, але таке дошкульне, бридке й гниле своєю скаредністю, словом безсовісне. безчесне й вонюче СТОСОВНО ТІПА СВОЇХ: НАС, ГРОМАДЯН УКРАЇНИ)…https://www.youtube.com/watch?v=47UtBbW0DDI,https://www.youtube.com/watch?v=HB9xaDxXzdU,https://www.youtube.com/watch?v=g34PzTlyyns
  Алексей Кучеренко и Дмитрий Марунич о единой цене на газ…

 • Oleksandr Nahornyy

  Довідключаєтесь, підлота монополістська… А по тому на власній шкірі відчуєте, що воно таке УКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ БУНТ тіпа КОЛІЇВЩИНИ… А далі? Побутово-комунальний зашморг на шиї нації і народу… Отже: газовим моноподлістам: 1. Наші, підприємницькі бюджетні кровні КОШТИ у В/ФОРматі субсидій – цілком і повністю розкрадаються. Це означає, що з НАЦІОНАЛЬНОГО ринку капіталів виводиться величезна кількість готівки включно ПДВ: наші НАРОДНІ УКРАЇНСЬКІ ГРОШІ, що вони миттєво викрадаються до оффшорів!!! 2. Не прикидывайтесь, будто Вам неведомо, что с 01.01.2015 каждому труженику и пенсионеру – гражданину Украины в результате их идиотской грабительской финансово-экономической политики стало жить в ТРИ РАЗА ХУЖЕ. При этом их оффшорные мошны увеличились в ДЕСЯТКИ раз за этот же период времени. Будут ещё вопросы? 3. Так зване «субсидіювання» населення – це є чергова БРЕХЛИВА МУЛЬКА ВІД ВСЕДЕРЖАВНИХ ШАХРАЮГ! Гроші, наші НАЦІОНАЛЬНІ БЕЗГОТІВКОВІ КОШТИ, що вони викрадаються за кордон (це їхній так званий СУБСИДІЙНИЙ безнал), не створюють ДОДАНОЇ ВАРТОСТІ, а значить, гинуть в їхніх потаємних схронах назавжди. Безстижі й безсовісні ЖАДЮГИ і ПАДЛЮКИ! БЕЗ УКРАИНСКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ ЛИБЕРТАРИАНСКО-ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ РЕВОЛЮЦИИ НАЦИЯ И НАРОД НЕ ВЫЖИВЕТ!!!

  Так с кого начинать сажать на горячий “газовый котёл”, давая в качестве прокладки возможность подстелить под зад мошну из награбленного в Украинской Нации?!

 • Oleksandr Nahornyy

  Чомусь керують ті, що вони до певної конфесії належать, та до національної церкви не ходять… При цім в Україні церков немірена кількість, віруючих так само, але владу тримають неправославні… https://www.reddit.com/…/religion_of_european_heads_of_gov…/ А ПРИЧИНА ПРОСТА: Навіть Бог не в силі дати усе. Ідеологія модерної нації, держави й кожного громадянина – це є продукт невпинної праці. Нахапаються совкомівської пропагандонівської отрути, й живуть стереотипами у дєрьмє, й подихають невігласами: та ж УКРАЇНА – це є НАЦІЯ від початків: з 1945 року, коли відбулася СПІВЗАСНОВНИКОМ Організації Об’ЄДНАНИХ НАЦІЙ. Хто є Баба Яга!? Хто не мужик, хто проти!?

 • Oleksandr Nahornyy

  Коли ви ще під стіл пішки ходили, МИ ВЖЕ РОЗПОЧАЛИ ЧЕСНИЙ ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС В УКРАЇНІ!! Тож не Вам, “пацанам” СУДИТИ НАС – НАЦІОНАЛЬНИХ ГОСПОДАРІВ І РЕВОЛЮЦІОНЕРІВ СВЯЩЕННОЇ СВОБОДИ УКРАЇНЦІВ, УКРАЇНСТВА Й УКРАЇНИ! Что-то в этом фарсе от лукавого / легавого… Обычная журналистская “утка” для выбивания “слезы” у народа. Ибо такая программа никакой позитивной роли для Украинской НАЦИИ не играет…Свобода БЛАТНОГО “слова”, що воно гороб’ячого посліду не є вартим… МИ ВАМ ПОКАЖЕМО ЧЕСНЕ УКРАЇНСЬКЕ СЛОВО ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!!! Крім “кута” буває ще й точка зору, світосприйняття та світобачення, а також ПОЗИЦІЯ. І то не “поза”, в яку деякі жлобовладці поставили НАЦІЮ, але ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ ХАЗЯЇНА СЕБЕ, СВОЄЇ РОДИНИ, а зрештою І ВЛАДИ, Й ДЕРЖАВИ на загал. Мабуть, час почути український національний голос істини від платників податків, зборів, мита, інших бюджетних та позабюджетних платежів. Досить з нас хамської зверхньості від невігласів в царині трансформації нації від соціалізму до ринку… Це тим, хто досі обожнює совкомтрактування суспільного буття: По “спіралі” бувають тільки протизаплідні “пристрої” від СОВКА… Усе інше, СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНЕ, у світі діється НЕЛІНІЙНО і СИСТЕМНО, ОДУХОТВОРЕНО й НАТХНЕННО. Це, якщо при владі не хамські нуВОРиші… Без доктринології, методології, ідеології не буває філософії об’єднань громадян, а відтак не існує людська спільнота, а саме держава, нація, громади й громадяни на загал. Нині невігласи й вискочки послуговуються понятіями типу “політика”, що направду виходить як елементарний ПОЛІТ ТИКА ПАЛЬЦЕМ В НЕБО для співгромадян, але немірені бариші у власні гамани… Така їхня/наша спільна теорія, стратегія, тактика і ПРАКТИКА. Ви зрозуміли, де і хто нас УКРАЇНЦІВ намахав на сотні й сотні мільярдів “зелених” папірців, за які віддано десятки мільйонів доль обидлених і обідраних до нитки співгромадян-УКРАЇНЦІВ!? Навряд чи щось суттєво зміниться від таких хазяйских потуг без РЕВОЛЮЦІЙНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ в державі… Якщо ДЕРЖАВНІ / НАЦІОНАЛЬНІ ЗМІ існують тільки лиш для чиновників, а сумлінні платники податків, зборів, інших бюджетних платежів позбавлені ПРАВА на СВОБОДУ СЛОВА, то, скажіть, будь ласка, до чого дійде НАЦІЯ (Україна – це є співзасновник ООН) на цих неймовірно облудних хвилях замовчування й евфемізації з екранів та ефірів НАЦІОНАЛЬНОГО ( а значить, нашим, платників податків) коштом? Ось так… Не треба нам вішати на хахляцькі вуха СтаЛенінський УНІТАзРИЗМ обласно-губернаторського командно-адміністративного штибу. Україна віками була й ПРЕБУДЕ Земельно-демократично-федеративною РЕСПУБЛІКОЮ! Адміністративні амбіції та ігрища нашим підприємницьким коштом вже набридли до тошноти. Займіться конкретними справами ЗАХИСТУ ПРАВ СПІВГРОМАДЯН-ПІДПРИЄМЦІВ!!! На кожному кроці НАС ЗНЕВАЖАЮТЬ, ПРИНИЖУЮТЬ І ГРАБУЮТЬ! Усе тому, що НАЦІЮ позбавили державницької філософії, методології, доктринології, ІДЕОЛОГІЇ, а відтак стратегії, тактики й практики НАЦІОНАЛЬНОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ. Позбавте Ізраїль цих фундаментальних цінностей і побачите, де вони опиняться… Чи то у Ізраїлі, чи то тут в Україні… Утретє звертаюся до Прокуратури Львівської області зі Скаргою:: Олександр Нагорний 14 июля 2015 г. в 0:55 Прокуратура Шевченківського району м. Львова (вих. №04/17-750-0829.07.2014 року про кримінальне провадження за ст. 356 КК України) згідно з моєю попередньою скаргою до Прокуратури Львівської обл. досі (станом на 14 липня 2015 р.) жодної інформації про результати провадження у справі пограбування моєї книжкової ятки на одному з ринків м. Львова до мене не надіслала. Що я маю вчиняти для захисту моїх прав як фізичної особи підприємця? Можливо, Ви вважаєте, що мені більше немає чим зайнятися? http://vk.com/doc107756497_437447056, http://vk.com/doc107756497_437114578, http://vk.com/doc107756497_437207432, http://vk.com/doc107756497_437207632, http://vk.com/doc107756497_437208844, http://vk.com/doc107756497_437210374, http://vk.com/doc107756497_437229420, http://vk.com/doc107756497_437229422, http://vk.com/doc107756497_437229425, http://vk.com/doc107756497_437230140, http://vk.com/doc107756497_437267344, http://vk.com/doc107756497_437326977, http://vk.com/doc107756497_437327530, http://vk.com/doc107756497_384598918, http://vk.com/doc107756497_374230542, http://vk.com/doc107756497_332137377, http://vk.com/doc107756497_334062370, http://vk.com/doc107756497_330135196, http://vk.com/doc107756497_313011539, http://vk.com/doc107756497_314831734, http://vk.com/doc107756497_324814545, http://vk.com/doc107756497_319162391, http://vk.com/doc107756497_300257495, http://vk.com/doc107756497_300257710, http://vk.com/doc107756497_352241094, http://vk.com/doc107756497_437048505, http://vk.com/doc107756497_372651337, http://vk.com/doc107756497_362936184, http://vk.com/doc107756497_352567700, http://vk.com/doc107756497_437039257… Якщо Є ТАКА ДУМКА, і ВОНА ПЕРЕМОЖЕ у найближчому майбутньому, то, чому цій думці заборонені публікації у національних ЗМІ?

 • Oleksandr Nahornyy

  За”просто” лиш щурі родяться та лисомозгі пацюки… Це моя власна приповідка ще за часів СРСР. А тепер, Ви скажіть, як подолати оту привладну МРАЗЬ? на нашу всеукраїнську обдурену й бідніючу щосекунди голову… Тільки ІДЕОЛОГІЧНО! Бо в них усе: і влада, і пропаганда(онія), і ГРОШІ НАШІ З ВАМИ, і ХАЛУЇ више криши, і зброя, і норов нуВОРиський… Ось тільки СОВІСТІ немає ані краплини! А що, досі ГІЛКА ВЛАДИ не має самоврядування? Значить, цивілізована політична складова в Україні відсутня. Таке спотВОРення владних гілок в Україні – це є вислід невігластва влад усіх штибів і рівнів. Бо без моралі НЕМАЄ ПРАВА. Мова – це є тільки лишень ЗАСІБ досягнення мети. У підспідку мови – в семантиці (сукупності змісту, значень і смислів) завжди присутня ідеологія. Денаціоналізація дорівнює ЛЮМПЕНІЗАЦІЯ! А відтак вирує немірене озлоблення до влад усіх рівнів, рангів, штибів та кольорів. Адже зденаціоналізований ментально-морально-матеріальний люмпен – це є фактичний сатаніст – недолюдина без ВЛАСНОСТІ, без честі, без совісті, без моралі й без сумління. Тож плебс і грабує беззастережно усе, що під руки попадає… І вбиває кожного, хто попаде, без розбору… Слова – це є так само СПРАВИ / “діла”: а ці бувають телевізійні й підкилимові. Причини не усім очевидні… В країні МОРОКУ й НЕПРАВДИ науці місця і життя нема… Та й не в персоналіях діло! Але у відсутності у нинішніх владних та привладних персоналій ідеологічних засад і відповідних моральних приципів, тобто ФІЛОСФІЇ! Без науково виваженої теорії годі сподіватися на позитивні зміни в соціумі й політикумі нації. Тут основні положення правдивих революційно-реформальних республіканських трансформацій в Україні: http://vk.com/doc107756497_437332614, http://vk.com/doc107756497_437080902

  Яка в біса лисого “система” здатна до чогось “привести” націю? Людина, громадянин – це є соціально-політичний суб’єкт: ДУХОВНО_ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО_ФІЗІОЛОГІЧНА СИСТЕМА ЦІННОСТЕЙ. Тож усілякі соціально-політичні зміни мають відбуватися на фаховому ФІЛОСОФСЬКО-ПОЛІТИЧНОМУ РІВНІ! Адже ж “не хлібом єдиним” живе, та й тварина без доброго ставлення до себе не “доїться” до повного виснаження… http://vk.com/doc107756497_437315277
  http://dialog.lviv.ua/byudzhet-2016-a-yak-zhe-detsentralizatsiya-i-mistseve-samovryaduvannya
  І тут від тупого КГБшного підозрільства нікуди не подінешся… http://vk.com/doc107756497_427417580, http://vk.com/doc107756497_437207432, http://vk.com/doc107756497_437332614. Розумний часто-густо не означає дипломований книжковий чи вчений телепень…
  Проте неосвічене хамське чи навіть дипломоване, самовпевнене ханжеське стВОРіння – це вже явище, проти якого не гріх і всипати перцю з сіллю, аби не повадно було базікати на темати, в яких воно не є фахівцем…

 • Ludmila Malzewa

  Українка економіст КІНГ 36 років трудового стажу
  Центральна виконавча державна влада, якою є Кабінет Міністрів Украни – це абсолютно неефективна, бездарна, непрофесійна влада,що стала маріонеткою Американських консультантів і шкідлива для українського суспільства! Такого непрофесійного та антинародного Уряду – не було за всі роки незалежності Украни. Ця влада не розробила головного: Економічного статусу України ! Яку модель демократатії ми маємо, незрозуміло куди партійці БППорошенко ведуть Україну , в якусь безодню! КМУ згідно Суспільного договору – Конституцією України не встановив сталу соціально-економічну політику та стратегію розвитку країни та форми демократичного суспільства в Україні.

 • BlackStork

  ***
  Усі загиблі і усі поранені,
  Мені перед очима йдуть в строю.
  На тому й цьому світі душі зранені,
  Боронять землю рідну і мою.
  Усіх загиблих і усіх поранених,
  Смертельна битва вирвала з життя.
  З людських надій, мрій, сподівань розтанених
  Твориться Хрест роздертий на шмаття.
  Усім загиблим і усім пораненим,
  Життя і кров віддавшим боротьбі.
  За Україну битися наснаженим,
  Народ Пошану збереже в собі.
  Для всіх загиблих, для усіх поранених.
  Кому ночами тишею кричу.
  На тому й цьому світі серцем зранених.
  Кому удень в шалений крик мовчу.
  Для всіх загиблих, для усіх поранених.
  Просити в Бога милості хочу.
  За всіх загиблих, за усіх поранених.
  Я владу України не прощу …
  16.09.2016

 • Prof. Dorothy Pilkenton Jean

  СРОЧНЫЙ КРЕДИТ ДОСТУПЕН СЕЙЧАС

  СЕГОДНЯ Я ПОЛУЧИЛ ЖЕЛАЕМУЮ СУММУ КРЕДИТА $760K ОТ НАДЕЖНОЙ, НАДЕЖНОЙ И ЗАРЕГИСТРИРОВАННОЙ ЧАСТНОЙ КРЕДИТНОЙ КОМПАНИИ НА ПРОШЛОЙ НЕДЕЛЕ, БИЗНЕС/ДОМ/КОМПАНИЯ/ПРОЕКТ/ЛИЧНЫЙ КРЕДИТ? ТЕПЕРЬ ДОСТУПНЫ ЗДЕСЬ ДЛЯ ВАС СЕГОДНЯ КОНТАКТЫ Электронная почта profdorothyinvestments@gmail.com Номер WhatsApp +1(541)279-1406