Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Народна Рада скине Януковича?

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Народна Рада скине Януковича?

Громадські організації створили Народну Раду України (НРУ), головним завданням якої визначили усунення з посади президента Януковича. НРУ постала 5 листопада в Києві з ініціативи громадської організації воїнів-афганців «Ні­хто крім нас», «Спільної справи» та ще низки союзних громадських об’єднань.

Створення Народної Ради України стало наслідком іґнорування Віктором Януковичем звернення Форуму громадянського суспільства від 14 жовтня, у якому «Ніхто крім нас» і інші учасники форуму довели до відома президента свою вимогу щодо негайного розпуску Верхов­ної Ради (ВРУ) VI скликання та звернулися до нього зі закликом дати офіційну відповідь на запитання, чи готовий він, як ґарант Конституції, забезпечити право народу на відкликання своїх представників з органів влади.

НРУ також сформувала Координаційний комітет, чиє завдання — прийняття оперативно-тактичних рішень. До комітету ввійшло по одному представникові від усіх областей України, міст Києва та Севастополя. Найближчими днями має бути оголошено про початок Все­української акції протесту в столиці України, метою якої є негайне припинення повноважень президента й ВРУ.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply