Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Найдужчий чоловік світу підняв «брудний» бюлетень

Автор:

|

Квітень 05, 2021

|

Рубрика:

Найдужчий чоловік світу підняв «брудний» бюлетень
Василь Вірастюк

На окрузі № 87 в Івано-Франківській області, до якого входять Яремче, Надвірнянський район, частини Богородчанського та Коломийського районів, на довиборах до парламенту перемогу здобув Василь Вірастюк, котрий 2004 року завоював титул «Найсильніша людина світу», а тепер представляє панівну партію «Слуга народу» (СН). Центральна виборча комісія (ЦВК) запевняє, що він набрав 31,25 % голосів виборців.
Підрахунок голосів тривав шість діб, на п’ятьох дільницях голосування визнали недійсним, а ще на шістьох дільницях виявили розбіжності у голосах у протоколах і після перерахунку. Рух «Чесно» повідомив, що 500 бюлетенів зникли. Спостерігачі з посиланням на протоколи дільничних виборчих комісій повідомили, що це були голоси за Олександра Шевченка, котрому ЦВК написала 29,69 %. 364 голоси набрав один із клонів Олександра Шевченка. Ще 135 голосів отримав другий клон Шевченка, однак порівняно з двома попередніми, у нього відрізнялося по батькові. Таким чином, клони Шевченка отримали в сумі 499 голосів. Водночас громадянська мережа «Опора» повідомила про розбіжності в голосах за Шевченка на шістьох виборчих дільницях.
Експерти вважать, що висуванець СН здобув мандат завдяки масовим маніпуляціям і фальсифікаціям. Вони назвали ці вибори «репетицією» президентських, адже Володимир Зеленський хоча стати президентом України будь-що-будь. Нагадаємо, що таке ж прагнення Януковича стало причиною «помаранчевої» еволюції.
Як повідомляв «Міст», відбулися довибори у Верховну Раду України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply