Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Надія Савченко та Володимир Рубан вийшли на волю

Автор:

|

Квітень 17, 2019

|

Рубрика:

Надія Савченко та Володимир Рубан вийшли на волю
Володимир Рубан і Надія Савченко

Броварський міськрайонний суд у ніч на 16 квітня ухвалив рішення випустити з-під варти народного депутата Надію Савченко й екс-керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана.
Опівночі закінчився черговий термін утримання їх під арештом. Клопотання прокуратури про продовження арешту суд не встиг розглянути вчасно, тому обвинувачених відпустили. Рішення суду в залі засідань зустріли оплесками. «Я виходжу з цього залу як вільна людина. Я повернула собі волю і буду боротися за Україну», — пообіцяла п. Савченко.
Вона заявила, що після звільнення з-під варти наміряється відстоювати свою невинність в судовому порядку. «Я залишаюся в залі, несправедливо просидівши рік. В Україні, не в Росії — зауважте. Я доведу свою невинність, виграю в цьому суді. Тому, будь ласка, починаємо по процесу, спокійно та до упору. Потрібно шість діб — я можу не спати шість діб, у полоні перевіряли», — заявила депутатка Савченко. Також вона повідомила, що має намір разом із народом України «абсолютно мирним, еволюційним способом змінити цю політичну систему».
Як писав «Міст», Надію Савченко підозрюють в підготовці терактів у Верховній Раді й урядовому кварталі Києва. Крім цього, депутатку підозрюють у спільній із п. Рубаном підготовці замаху на Петра Порошенка. 22 березня 2018 року Верховна Рада дала згоду на залучення п. Савченко до кримінальної відповідальності, затримання і взяття її під варту. Цей сталося. У серпні 2018-го досудове розслідування у карному провадженні проти п. Рубана та п. Савченко закінчили. Цю справу спершу передали на розгляд Слов’янського міськрайонного суду Донецької області, потім — Чернігівського районного суду, Солом’янського районного суду Києва та Дарницького районного суду Києва. 12 квітня ц. р. Київський апеляційний суд віддав справу до Броварського міськрайонного суду Київської області.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply