Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

«Місцеві вибори» терористи перенесли на 2016 рік

Автор:

|

Жовтень 08, 2015

|

Рубрика:

«Місцеві вибори» терористи перенесли на 2016 рік
Терористи ДНР

Терористи ДНР

Бойовики Луганської та Донецької «народних республік» (ЛНР і ДНР відповідно) скасували заплановані на жовтень-листопад ц. р. «місцеві вибори». Ватажки терористичних організацій вирішили перенести їх на 2016 рік. Відповідну заяву сепаратистів Владислава Дейнего та Дениса Пушиліна оприлюднив 6 жовтня сайт бойовиків «Луганський інформаційний центр». «За підсумками цієї роботи (перемовини в Мінську. — Ред.) повідомляємо про згоду ДНР і ЛНР на перенесення виборів із 18 жовтня і 1 листопада на наступний рік», — йдеться в заяві терористів.
Водночас бойовики ДНР висловили невдоволенення забороною стріляти по українських військових. Про це повідомив Дмитро Тимчук, координатор групи «Інформаційний спротив». «Невдоволення бойовиків посилюється фактами численних випадків загибелі їхніх «товаришів по службі» у період «відсутності бойових дій» (у п’яних сварках, аваріях, підривах на мінах). Відзначається різке падіння дисципліни», — написав він у Facebook.
Крім того, за даними активіста, «посилюється невдоволення бойовиків розформованих підрозділів так званої Республіканської гвардії ДНР, зумовлене відмовою ватажків терористів виплачувати заборгованості зі «зарплати». «Після розпуску «Республіканської гвардії» частину бойовиків, котрі висловили бажання продовжити терористичну діяльність, не приймають на службу в підрозділи так званого 1-го АК ДНР через відмову командирів приймати «гвардійців», котрі дискредитували себе», — повідомив п. Тимчук.
Водночас у Донецьку почали знімати прапори ДНР. Біля будівлі колишньої Донецької обласної адміністрації зірвали прапори фейкової республіки. На прапорній щоглі залишилася лише частина від «стягу». Також прапори ДНР зникли з театрів Донецька, зокрема, з дахів оперного та драматичного. Стелла, встановлена біля пам’ятника Леніну на головній площі Донецька, також залишилася без прапора бойовиків.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply