Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Мер Києва оголосив про відставку

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Мер Києва оголосив  про відставку

Міський голова Києва Леонід Черновецький 1 червня написав заяву про відставку. «Це рішення повністю зважене. Воно було прийняте мною для того, щоб уникнути будь-яких політичних інсинуацій і використання різними політичними силами ситуації з призначенням подальших виборів київського міського голови й трактування терміну моїх повноважень», — ідеться в заяві екс-мера. Він також подякував київській громаді «за виявлену до нього довіру» та підтримку на виборах київського мера 2006-го та 2008 років і побажав своєму наступнику успіхів у роботі та підтримки з боку киян на цій відповідальній посаді.

Згідно із законодавством, повноваження п. Черновецького на посаді мера української столиці закінчилися 3 червня ц. р. Дату виборів міського голови призначає парламент. До того часу обов’язки мера виконуватиме Галина Герега, секретар міської ради столиці.

Натомість Віталій Клич­ко, лідер партії «Удар» і найімовірніший кандидат на посаду мера від опозиції, наголосив, що якщо вибори міського голови Києва, усупе­реч закону, не будуть призначені, то «Удар» має намір оскаржити в суді «всі рішення, підписані нелеґітимним мером».

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply