Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Максим Лещенко – тіньовий «голова» окупованої ДНР

Автор:

|

Березень 07, 2016

|

Рубрика:

Максим Лещенко – тіньовий «голова» окупованої ДНР

i

Олександр Ходаковський, ватажок батальйону “Схід” (який тепер називається об’єднання “Патріотичні сили Донбасу”), екс-командир спецпідрозділу СБУ “Альфа”, зізнався, що за всіма діями в так званій “республіці” стоїть керівник адміністрації голови ДНР, ставленик олігарха Ріната Ахметова Максим Лещенко. Ходаковський стверджує, що Лещенко – дуже впливова особа, яка управляє захопленою територією, і без його погодження Захарченко не ухвалює жодних важливих рішень. Також в Москві є певні домовленості з олігархом Ахметовим, відповідно до яких Максима Лещенко не можуть звільнити з його місця.

В своєму блозі Ходаковький розповів, що Лещенка в ролі керівника апарату глави Республіки, а насправді, вже як тіньового голову самої Республіки, в “ДНР” ненавидять, але звільнити його не дозволяє влада Кремля. Лещенко до війни проживав у звичайній хрущовці в місті  Харцизьк, а тепер перебрався у великий особняк в центрі Донецька, що належить колишньому підприємцю Генадію Новосіцькому. Варто відмітити, що Максим Лещенко неодноразово заявляв про “деолігархізацію республіки”, проте в списку санкцій олігархів не було помічено прізвище Рината Ахметова, а також його ділового партнера Бориса Колесникова. Проте, санкції ввели проти Петра Порошенка і Бориса Ложкіна, які не володіли нерухомістю на окупованій території.

Нещодавно в СБУ повідомляли про те, що російські спецслужби можуть ліквідувати Безлера і Ходаковського. Зазначимо, що звільнення з посади “міністра закордонних справ ДНР” Олександра Кофмана відбулося за вимогою радника президента Росії Путіна Владислава Суркова. На місце “міністра” було призначено екс-помічницю Святослава Піскуна Наталю Никонорову.

За даними Ходаковського, Лещенко “готували під вибори в жовтні”, проте потім змінили тактику: заховали його в тінь і почали підминати під нього всю владу.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply