Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Ляшко не вважає Яресько гідною прем’єрства

Автор:

|

Березень 06, 2016

|

Рубрика:

Ляшко не вважає Яресько гідною прем’єрства

main

Олег Ляшко переконаний, що Наталія Яресько не буде хорошим прем’єром.

«Вона не від світу цього», – охарактеризував міністра фінансів лідер Радикальної партії, оцінюючи її перспективи очолити український уряд.

Як повідомив в ефірі телевізійного каналу «112 Україна» Олег Ляшко, Наталія Яресько не може бути прем’єр-міністром. Може, вона й хороший парламентер, хоча по реструктуризації боргів можна було домовитися краще, але «Яресько – людина не від світу цього», – заявив депутат.

На його думку, якщо Яресько призначити главою уряду, це ніяк не вирішить політичну кризу. Буде недовге, 2-3 місяці після призначення, затишшя, але потім криза вибухне з новою силою.

Починаючи з 4 березня у ЗМІ України активно почали обговорювати перспективи заміни Арсенія Яценюка на Наталію Яресько. На думку деяких експертів і політиків, саме у неї може вийти створити чисто технократичний уряд, позбавлений політичного впливу.

Кандидатура людини, не пов’язаної з жодною із партій, дійсно може стати компромісом між найбільшими парламентськими фракціями, адже сьогодні «Народний фронт» бачить на посаді прем’єра лише свого лідера, як партія, що перемогла на виборах, та погрожує залишити коаліцію, якщо Яценюка звільнять. Без НФ інші фракції не зможуть створити більшість – не вистачить голосів, а це означає, що Верховну Раду розпустять. Проте складність ситуації для «Народного фронту» в тому, що для цієї партії, враховуючи оприлюднені соціологами рейтинги, розпуск парламенту невигідний, адже на нових виборах вони не те що не зможуть повторити свій результат, а й взагалі можуть не попасти у Верховну Раду, не здолавши необхідний поріг.

Окрім цього, серед кандидатів на пост прем’єра називають спікера Верховної Ради, але багато голосів проти його призначення, адже вийде, що політичні соратники Порошенка і Гройсмана зосередять у своїх руках всю повноту виконавчої влади. Також в прем’єри “сватають” екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply