Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Гео Лерос повідомив про корупцію в вищих ешелонах влади

Автор:

|

Квітень 17, 2020

|

Рубрика:

Гео Лерос повідомив про корупцію в вищих ешелонах влади
Гео Лерос

Гео Лерос, народний депутат України від парламентської фракції «Слуга народу», заявив, що надіслав у національне антикорупційне бюро України (НАБУ) документи, які нібито засвідчують факти організованої корупції у владі. «Сподіваюся на ретельне розслідування, тому що масштаб корупції, зазначеної у звіті, безпрецедентний. Викладаю частину матеріалу для вашого ознайомлення», — написав він у Facebook.
За словами депутата, згідно зі звітом, в податковій службі почала діяти так звана програма, суть якої полягає в організованій найвищими чиновниками системі ухилення від сплати податку на додану вартість великого бізнесу за «відкати».
Як полічив політик, загалом за вісім місяців сумарні втрати державного бюджету могли скласти 25,5 млрд грн. Водночас він попросив правоохоронців дати оцінку цим фактам, вказавши у своєму звіті конкретні фірми та детальні приклади зі зазначенням переказів за фіктивними операціями.
Як повідомляв «Міст», раніше Гео Лерос оприлюднив зроблені прихованою камерою відеозаписи, на яких чоловік, схожий на Дениса Єрмака, брата Андрія Єрмака, глави Офісу президента України, проводить перемовини про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. За це проти нього відкрила карне провадження «за розголошення державної таємниці»!

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply