Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Ландик підписав мирову угоду

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Ландик підписав  мирову угоду

Модель Марія Коршунова (на фото) уклала мирову угоду з депутатом Луганської міськради Романом Ландиком. Про це повідомив Ігор Зазимкін, адвокат панни Коршунової. «Ми часто зустрічалися з Володимиром Івановичем (Ландиком-батьком), розглядали всі питання, які виникали. Усі проблеми врегульовано, претензій до Романа в нас немає», — сказав правник.

Адвокат відмовився відповідати на запитання про те, чи отримала Марія Коршунова компенсацію за завдану моральну шкоду: «Я не хотів би розголошувати деталі мирової угоди». Він зазначив, що факт підписання «мирової» може бути пом’якшувальною обставиною при розгляді справи в суді, яку, за даними адвоката Коршунової, уже передано до Ленінського райсуду Луганська.

Як писав «Міст», 4 липня ц. р. у ресторані «Баккара» в Луганську депутат Ландик побив дівчину. 7 липня прокуратура Луганської області порушила проти нього карну справу. 10-го стало відомо, що Романа Ландика затримали в Краснодарі (Росія). 19 липня Генеральна прокуратура України скерувала до Російської Федерації (РФ) запит про видачу Романа Ландика. 11 серпня Генеральна прокуратура РФ задовольнила запит про видачу Україні пана Ландика для притягнення його до карної відповідальності, і 22 вересня депутата екстрадували в Україну.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply