Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Київський суд не захотів визнати військову аґресію РФ

Автор:

|

Травень 19, 2016

|

Рубрика:

Київський суд не захотів визнати військову аґресію РФ
Станіслав Батрин

Станіслав Батрин

Шевченківський суд міста Києва відмовився визнавати факт збройної агресії Російської Федерації (РФ) проти України! Про це заявив Станіслав Батрин, правозахисник і керівник проекту «Відкритий суд». Він розповів, що звернувся до суду 29 серпня 2014 року. За час судового процесу заявник і волонтери зібрали більше 1 тис. листів, офіційних документів органів влади на підтвердження фактів вторгнення озброєних сил РФ на територію України, вбивства громадян України тощо.
«9 лютого ц. р. в суд надійшов факс із Адміністрації Президента (АП) за підписом Бориса Ложкіна (глави АП. — Ред.) із проханням «відкласти засідання у справі з метою формування правової позиції та надання пояснень», а в подальшому позиція Президента була сформована чітко: він просив відмовити в задоволенні заяви про встановлення факту збройної аґресії Російської Федерації», — повідомив активіст.
Суд першої інстанції двічі відмовлявся відкривати провадження за цим позовом, однак правозахисник здобув дві перемоги в апеляційних судах, після чого справу таки відкрили. Далі перший суддя, котрий слухав цю справу, взяв самовідвід. Станіслав Батрин готовий оскаржити це рішення.
У повідомленні суду на офіційному порталі судової влади України йдеться, що в задоволенні заяви п. Батрина відмовлено, «оскільки зазначений факт сам по собі не впливає на права заявника й є загальновідомим». Зазначимо, що у ролі зацікавлених осіб у процесі залучали Президента України, Службу безпеки, Міністерство закордонних справ, Міністерство оборони України, а також Посольство РФ в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply