Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Командувач НАТО вважає за доцільне надати Україні зброю

Автор:

|

Березень 02, 2016

|

Рубрика:

Командувач НАТО вважає за доцільне надати Україні зброю

i

Виступаючи у вівторок, 1 березня, на слуханнях у Сенатському комітеті з питань збройних сил генерал Філіп Бридлав відповів на питання щодо посилення агресії в Україні з боку Росії. Командувач НАТО зазначив, що РФ буде посилювати або послаблювати тиск на контактній лінії, щоб і далі тиснути на Київ.

«З передової в Україні надходять тривожні повідомлення про збільшення кількості атак. Є кілька моментів, які нас особливо турбують. Напруга збільшується там, де на протязі довгого часу було відносно спокійно, наприклад, під Луганськом. Ці атаки підтримуються озброєнням, калібр, розмір і радіус дії якого були заборонені попередніми домовленостями. Я переконаний, що Росія буде посилювати або послаблювати тиск на контактної лінії, щоб тиснути на український уряд, вимагаючи від нього виконання його частини домовленостей, що для Києва важко зробити», – заявив генерал.

У контексті необхідності надання Україні оборонного озброєння Бридлав зазначив, що не слід виключати жодних інструментів.

«Я вже говорив раніше, ми не повинні виключати жодних інструментів. Росія використовує всі інструменти державної сили проти України: гроші, дипломатію, а також інформаційні, військові та економічні ресурси. Російська агресія використовує всі ці інструменти. Тому в цій військовій площині я не думаю, що ми можемо відкинути щось з нашого арсеналу. Я вже подав відповідні рекомендації уряду», – сказав генерал.

На уточнююче запитання Бридлав відповів, що зробив це кілька тижнів тому, але поки не отримав остаточної відповіді.

Також Бридлав заявив, що Росія і нестабільна ситуація, яка склалася на південному фланзі Європи, можуть бути серйозною загрозою для США та європейських інтересів у сфері безпеки. За його словами, Росія, яка не відмовилася від планів “переписати” узгоджені правила міжнародного порядку, являє собою реально існуючу довгострокову загрозу для союзників і партнерів США. Генерал запропонував створити сили швидкого реагування з можливістю миттєвого нарощування присутності в разі агресії. Також він вважає за необхідне створити систему ротації, щоб постійно підтримувати це присутність. Таким чином, НАТО в разі потреби буде готовим до конфлікту з Росією на європейському континенті.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply