Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Кличко склав присягу мера Києва

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Кличко склав присягу мера Києва
Віталій Кличко на сходах Київської мерії

Віталій Кличко на сходах Київської мерії

Віталій Кличко на засіданні новообраної Київради 5 червня ц. п. склав присягу мера Києва. Для участі в засіданні зареєструвалося 109 зі 120 депутатів. Сесію відкрив Михайло Терещенко, голова Київської міської територіальної виборчої комісії.

Новообрані депутати Київради зібралися в колонній залі мерії, де щойно було зроблено косметичний ремонт — штори на вікнах і килимове покриття ще відсутні. У залі були також присутні народні депутати, Олег Махніцький, виконувач обов’язків Генерального прокурора України, і голови міських судів.
Під час засідання п. Кличко оголосив «нульову терпимість» до боротьби з корупцією в Києві, додавши, що київська влада буде регулярно звітувати про свою діяльність. Після складання присяги п. Кличку було врочисто вручене посвідчення мера столиці.
Водночас, під будівлею мерії зібралися близько 500 киян. «Самооборона» Майдану здійснювала охорону та дозволяла вхід у будівлю мерії лише за перепустками. А напередодні Верховна Рада дочасно припинила повноваження народного депутата України Віталія Кличка. Заяву політика про здачу мандата підтримали 255 парламентаріїв за необхідного мінімуму 226 голосів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply