Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Поліграф для керівництва «Укроборонпрому»

Автор:

|

Квітень 03, 2019

|

Рубрика:

Поліграф для керівництва «Укроборонпрому»

Олег Гладковський

Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів України перевірити підозрюване в корупції керівництво державного концерну «Укроборонпром» на поліграфі. «Окремо підготуйте списки тих, хто має пройти дослідження. Прошу включити туди і керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу, і керівників підприємств, і тих, хто відповідає за фінансову діяльність», — заявив він.
Глава держави повідомив про своє доручення під час наради з Олександром Турчиновим, секретарем Ради національної безпеки й оборони (РНБО), та Сергієм Кривоносом, заступником секретаря РНБО. Президент прийняв доповідь п. Кривоноса щодо пропозицій із перевірки «Укроборонпрому» та реформування оборонного сектора.
У разі виявлення правопорушень український лідер доручив передавати їх до контррозвідки Служби безпеки України або інших правоохоронних органів. На підставі рекомендацій заступник секретаря РНБО звернеться до уряду про негайне фінансування міжнародного аудиту «Укроборонпрому» і прийняття рішення до кінця квітня.
Президент наголосив на важливості прискорення розгляду в Раді законопроекту про зміни норм державного оборонного замовлення й їхнього розкриття, що підтримують міжнародні партнери. Перевірку діяльності «Укроборонпрому» має намір провести Рахункова палата, а п. Турчинову доручили контролювати питання і доповісти про результати перевірки п. Порошенку. Головнокомандувач підтримав ініціативу зі залучення до наглядової ради «Укроборонпрому» представників стратегічних партнерів.
Перевірку оборонного держконцерну планують завершити за три місяці. Згідно з розслідуванням журналістів, підприємства «Укроборонпрому» купували контрабандні поставлені з Росії, ціни на які завищували в кілька разів. Учасниками схеми з розкрадань в оборонному комплексі є Олег Гладковський, екс-заступник секретаря РНБО, його син Ігор із товаришем і Павло Букін, директор «Укроборонпрому».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply