Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Керівництво ДФС усунули від роботи

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Керівництво ДФС усунули від роботи

Ігор Білоус

Прем’єр-міністр України 24 лютого ц. р. ухвалив рішення про початок службового розслідування щодо діяльності вищих посадових осіб Державної фіскальної служби (ДФС). Арсеній Яценюк уточнив, що йдеться як про керівника відомства Ігоря Білоуса, так і про його першого заступника, котрий займається податковою міліцією, Володимира Хоменка, а також заступника Анатолія Макаренка, що займається митницею.

Голова уряду пояснив своє рішення скаргами бізнесу на роботу відомства, яке зберігає корупційні схеми. «Перших півроку (ДФС) працювала так, як очікували українці після Майдану, других півроку — як завжди. Я не буду із цим миритися», — сказав п. Яценюк. Водночас очільник уряду зазначив, що керівництва ДФС має можливість довести свою ефективність, в іншому разі рішення будуть прийняті щодо всієї вертикалі.
Прем’єр-міністр висловив думку, що в стислий термін аналогічні рішення будуть ухвалені стосовно працівників Служби безпеки України (СБУ), Генеральної прокуратури (ГПУ) і Міністерства внутрішніх справ (МВС) щодо їх участі в корупційних податкових і митних схемах.
«Я також мав розмову з Президентом України й переконаний, що глава держави, якому підконтрольна СБУ, проведе аналогічні кадрові чистки в цьому відомстві. Точно так само впевнений, що будуть проведені аналогічні кадрові чистки в ГПУ, бо ж у нас ті, хто повинен охороняти закон, самі охороняються від закону. Також дав доручення міністру внутрішніх справ і внутрішньої безпеки провести внутрішнє розслідування і кадрові чистки в системі МВС», — повідомив Арсеній Яценюк, наголосивши, що ці корупційні схеми «повинні бути знесені». Прем’єр водночас анонсував, що підсумки діяльності державної комісії з розслідування будуть публічними.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply