Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Кабмін розгляне Стратегію подолання бідності

Автор:

|

Березень 02, 2016

|

Рубрика:

Кабмін розгляне Стратегію подолання бідності

main

Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні розгляне Стратегію подолання бідності і створення Міжвідомчого координаційного центру з соціально-трудової реабілітації учасників АТО, які отримали поранення, контузію, захворювання або лишилися каліками в ході участі в АТО. Ці питання стоять на порядку денному засідання, з яким можна ознайомитися на сайті уряду.

Крім того, буде розглянуто проект розпорядження «Про підписання угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про передачу майна».

Проекти відповідних розпорядження і постанов на сьогоднішньому засіданні Кабміну представить Павло Розенко, міністр соціальної політики України.

Кабмін також планує розглянути порядок відшкодування витрат, які пов’язані з перевезенням військовослужбовців, членів їх сімей та їх особистого майна різними видами транспорту. Крім того, уряд збирається затвердити вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для деяких сфер застосування.

Традиційно будуть розглядатися кадрові питання, які представить представник Кабінету Міністрів Ганна Онищенко. Початок засідання уряду під головуванням прем’єр-міністра Арсенія Яценюка заплановано на 13:00.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply