Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Іваночко затримали за державну зраду

Автор:

|

Вересень 07, 2022

|

Рубрика:

Іваночко затримали за державну зраду
Інна Іваночко

Служба безпеки України (СБУ) повідомила про підозру у державній зраді Інні Іваночко, колишній очільниці Львівської обласної організації партії «Опозиційна платформа — За життя» та громадського руху Віктора Медведчука «Український вибір — право народу» на Львівщині.
Прокурори вважають затриману діючою аґенткою російських спецслужб. Вона вела антиукраїнську діяльність, активно просувала ідеї «федералізації» України та проводила інформаційні акції антиукраїнського спрямування. «За даними слідства зрадниця організовувала й особисто брала участь у проплачених масових заходах, які активно поширювали неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині. Для прикриття власної підривної діяльності, проникнення в кулуари органів державної влади, а також поширення дезінформації в інтересах аґресора вона використовувала журналістські посвідчення та «документи» деяких безпекових корпорацій, легітимність яких встановлюють», — йдеться в повідомленні СБУ.
Під час обшуків у фігурантки й інших пов’язаних з нею осіб контррозвідники вилучили матеріали, які підтверджують її антиукраїнську діяльність, та документи, що засвідчують її зв’язок із політичними та громадськими структурами афілійованими з колишнім проросійським депутатом Медведчуком. Затриманій повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України (ККУ). Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.
Під час Революції гідності 56-річна Іваночко підтримувала «Антимайдан», вона відома своїми проросійськими поглядами та виступами у російських засобах масової інформації, організовувала заходи з радянською символікою та судилася проти рішення міської ради про демонтаж Монумента слави у Львові.
Як повідомляв «Міст», зрадників України викривають, але їх ще залишається дуже багато.

Наталія Шутка, Zaxid.net

About Author

Meest-Online