Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Ірина Фаріон відповіла Вадимові Колесніченкові

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Ірина Фаріон відповіла Вадимові Колесніченкові

Народний депутат від Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода» Ірина Фаріон, переконана , що жодна свідома людина не проголосує за нову ініціативу «реґіонала» Вадима Колесніченка, який подав у Раду законопроект, що пропонує ув’язнювати громадян за героїзацію людей, причетних до УПА. «Це навіть складно коментувати. Я не можу коментувати те, що пишуть мерзотники. Жодна людина, яка стоїть на ногах, не підтримає такого законопроекту», — розкритикувала цю ініціативу «свободівка».

На думку п. Фаріон, число акцій на вшанування Бандери, Шухевича, Коновальця, надалі тільки зростатиме. «Кількість фундаментальних праць, присвячених цим незнищенним українським героям, буде збільшуватися. «Львівська політехніка» працює над фундаментальною монографією про Романа Шухевича. Пам’ятники Степану Бандері вже давно перетнули кордон Збруча», — вважає політик.
«Навпаки, це неймовірно стимулюватиме суспільство пізнавати героїчний чин УПА та цього фундаментального націоналістичного тріумвірату, яким є Коновалець, Бандера й Шухевич, — зазначила депутат. — Нехай це нещастя, цей мерзотник, приїде в західну Україну — ми на нього чекаємо».
Відповідаючи на запитання про те, чи буде «Свобода» блокувати ухвалення цього закону у Верховній Раді (ВРУ), Ірина Фаріон наголосила: «Не думаю, що тільки «Свобода». Усі притомні люди, які мають свідомість, людську та національну гідність».
Нагадаємо, що 6 грудня депутат Колесніченко провів аналогію між українськими націоналістами з ВО «Свобода» й фюрером Третього рейху Адольфом Гітлером і повідомив, що вніс у ВРУ законопроект, який передбачає покарання аж до довічного ув’язнення за героїзацію людей, пов’язаних з ОУН і УПА.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply