Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Інтерпол не оголошує Януковича в розшук

Автор:

|

Грудень 11, 2014

|

Рубрика:

Інтерпол не оголошує Януковича в розшук

Янукович у Ростові

Міжнародна організація кримінальної поліції відмовляється оголосити в міжнародний розшук екс-президента України, котрий переховується в Росії, і ще шістьох колишніх українських топ-чиновників. Про це повідомив Віталій Ярема, генеральний прокурор України.

«Сімох осіб на чолі з Януковичем сьогодні так і не оголошено Інтерполом у розшук… Вони сказали, що в розшуку Януковича вбачають політичні мотиви переслідування», — розповів чиновник. За його словами, до цього списку входять, зокрема, колишній міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко і колишній генеральний прокурор Віктор Пшонка.
Віталій Ярема також додав, що Генеральна прокуратура надала всі необхідні матеріали, які повинні стати основою для оголошення цих осіб у міжнародний розшук, проте Інтерпол цього не робить. І все ж у Службі безпеки України (СБУ) заявили, що сподіваються на оголошення Інтерполом Януковича в міжнародний розшук найближчим часом.
А минулого тижня адвокати Януковича намагалися зняти з його заарештованих рахунків 20 млн грн. Про це також поінформував п. Ярема, уточнивши, що йдеться про рахунки в «Ощадбанку». За допомогою Печерського суду цьому вдалося запобігти. Також генпрокурор прокоментував інформацію про спробу екс-віце-прем’єра Олександра Арбузова зняти гроші зі своїх рахунків. «Жодної копійки з рахунку Арбузова знято не було. Фінмоніторинг спільно з правоохоронцями знову заблокував його», — наголосив Віталій Ярема.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply