Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

ГПУ домовилася з трибуналом Гааги щодо Януковича

Автор:

|

Листопад 03, 2016

|

Рубрика:

ГПУ домовилася з трибуналом Гааги щодо Януковича
Юрій Луценко

Юрій Луценко

У Генеральній прокуратурі України (ГПУ) заявили про досягнення домовленостей із офісом Міжнародного карного суду (МКС) щодо притягнення до відповідальності президента-втікача Януковича, його оточення та сепаратистів, котрі воюють зараз на Донбасі. Про це повідомив Євген Єнін, заступник генпрокурора. «Є загальне розуміння подальшого спільного алгоритму дій України та МКС щодо притягнення до відповідальності Януковича і Ко, керівництва Російської Федерації (РФ) і підконтрольних їм терористів», — написав він у Facebook.
Своєю чергою, Юрій Луценко, генеральний прокурор України, повідомив, що сторони дійшли до спільної думки про те, що злочини на Майдані є частиною низки злочинів, «що призвели до аґресивної війни РФ і сепаратистів, котрих вона підтримує, проти України».
За словами очільника відомства, делегації офісу прокурора МКС була надана інформація про російських політичних і військових керівників, дії котрих мають отримати оцінку щодо вчинення на території нашої держави злочинів проти людяності та воєнних злочинів. «Ми домовилися тісніше співпрацювати не тільки під час обміну інформацією, але і щодо допуску працівників МКС до матеріалів проваджень ГПУ щодо злочинів, скоєних стосовно учасників мирних акцій протесту під час Революції гідності, а також пов’язаних із військовою аґресією РФ на сході України та в Криму», — також повідомив п. Луценко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply