Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Голова партії СН потрапила скандал

Автор:

|

Січень 05, 2023

|

Рубрика:

Голова партії СН потрапила скандал
Галина Янченко

Галина Янченко, народна депутатка України, написала заяву про вихід із партії СН через учинок голови партії, яка вирішила з’ясувати стосунки з пораненим бійцем Олегом Симорозом через законопроєкт щодо містобудування.
Як заявила депутатка Янченко, вчинок Олени Шуляк — це дно. «Прийти до захисника в госпіталь, не щоб провідати, не щоб підтримати, а щоб поз’ясовусати стосунки щодо її корупційного законопроєкту — це плювок в обличчя всім нашим воїнам, всім волонтерам, всім, хто ризикує своїм життям на передовій заради перемоги нашої країни», — зазначила вона.
Депутатка Шуляк прийшла до військового й юриста Олега Симороза, який підірвався на протитанковій міні і втратив обидві ноги. Наразі він перебуває у шпиталі. Вона вирішила обговорити резонансний допис п. Симороза, в якому той розкритикував її законопроєкт щодо містобудування, який раніше прийняла ВРУ. «Мені досі складно повірити, що голова правлячої партії «слуг» увірвалася до мене у військовий госпіталь, аби з’ясовувати стосунки з військовослужбовцем, який залишив свої дві ноги на Донбасі й перебуває у важкому стані. Але це сталося», — поділився він.
Після того, як її вчинок набув широко резонансу, п. Шуляк попросила вибачення. Вона заявила, що часто спілкується зі захисниками і в запіллі, і на фронті, і метою таких її зустрічей є одне — як підтримати, як допомогти тим, хто сьогодні захищає країну, як дати їм упевненість у тому, що вони мають відігравати провідну роль у відновленні країни.
Депутатка наголосила, що ніколи не хотіла і не прагнула у будь-який спосіб образити жодного зі захисників України. «Як і багато хто з нас, я сьогодні не в окопах під обстрілами. Але про те, як воно там, бачила на власні очі, знаю з перших вуст. І якщо якісь мої вчинки або слова чимось образили бійця, прошу вибачення. Я точно цього не хотіла, не планувала і не прагнула. А якщо це так сприйняли, перепрошую», — виправдовувалася вона.
Однак навіть не згадала, що йдеться саме про Олега Симороза. Також голова СН ніяк не прокоментувала рішення Галини Янченко покинути партію. Натомість Олег Симороз вважає «вибачення» Олени Шуляк огидним фарсом і знущанням. Він обурився, що «вибачення» глави партії з’явилося лише на шостий день після величезного скандалу та коли народні депутати її партії почали писати через це заяви на вихід із партії. «По-друге, почала прикриватися передовою, що максимально бридко й цинічно, бо де передова, а де Шуляк, гамаю всім зрозуміло, — зазначив військовий. — Далі пішла дешева «до сліз» спекуляція на тему фінансування війська її партією, але у панівної партії є важелі націоналізувати активи олігархів, а вона пише про пожертву у 130 млн грн, я мало не заплакав від її «жертовності». Ну, й вишенькою на тортику є та частина тексту, яка нібито має вважатися самим «вибаченням»: «якщо я чимось його образила». Тобто Шуляк банально не розуміє, за що їй треба вибачитися. Ба більше, вона навіть не згадує по імені того, перед ким нібито «вибачається».
Як повідомляв «Міст», «лицарі» президентської фракції — злочинці.

Юлія Абрамова, ТСН

About Author

Meest-Online