Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Глава СБУ Іван Баканов займається бізнесом?

Автор:

|

Травень 29, 2020

|

Рубрика:

Глава СБУ Іван Баканов займається бізнесом?
Іван Баканов

Іван Баканов, керівник Служби безпеки України (СБУ) займає керівну посаду в іспанській комерційній фірмі Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada. Це виявили журналісти проекту «Схеми: корупція в деталях», оприлюднивши результати свого розслідування на «Радіо Свобода».
Під час свого розслідування журналісти з’ясували, що компанія Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada зареєстрована в провінції Жирона. «Іван Баканов з 2015 року і до цього дня займає в ній посаду administrador unico, тобто одноосібний адміністратор, особа, уповноважена на всі дії від імені фірми. Про це свідчить актуальна виписка з реєстру юридичних осіб Іспанії», — йдеться в повідомленні.
Цікаво, що статутний капітал фірми — 3 тис. EUR. Компанія спеціалізується на зведенні будинків та операціях із нерухомістю. «З відкритих реєстрів неможливо дізнатися, чи діє компанія зараз, оскільки вона не подає річні звіти. Саме це стало причиною того, що фірма в списках податкової інспекції Іспанії числиться порушником», — розповіли журналісти. Вони звернулися до Державного реєстру юридичних осіб провінції Жирона, в якій зареєстрована ця компанія. Там запевнили, що фірма працює, адже для припинення діяльності компанія спершу має закрити всі борги.
Розслідувані звернулися до лейтенанта Баканова, але той коментувати цю інформацію особисто відмовився.
Зробила це пресслужба СБУ, де заявили, що іспанську компанію, якою керує їхній глава, ліквідували, й він комерційною діяльністю не займається. На арґумент, що в Державному реєстрі Іспанії ця компанія числиться як неліквідована, а Іван Баканов досі є її чинним одноосібним адміністратором, в прес-службі СБУ зазначили, що з цим питанням «будуть розбиратися».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply