Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Гео Лероса звинуватили в образі президента

Автор:

|

Листопад 12, 2021

|

Рубрика:

Гео Лероса звинуватили в образі президента
Депутат Лерос демонструє своє ставлення до президента Зеленського

Працівники прокуратури та Держаного бюро розслідувань (ДБР) вручили повідомлення про підозру народному депутату Гео Леросу. Її вручили «за грубе порушення громадського порядку у сесійній залі Верховної Ради України» (ВРУ).
Слідчі пояснюють, що 4 листопада позафракційний депутат, виступаючи з парламентської трибуни, образливо висловився щодо вищих посадових осіб держави, не реагував на зауваження і показав непристойний жест, «демонструючи зневагу до загальноприйнятих норм моралі й соціального оточення».
Слідчі ДБР вважають, що «у цих діях депутата чітко простежується мета обранця — створити власний медійний і політичний образ, підвищити власну медійну впізнаваність, привернути увагу засобів масової інформації, суспільства та інших політиків до своєї особи».
Імені підозрюваного правоохоронці не назвали, але Гео Лерос підтвердив, що підозру вручили саме йому. Наразі депутатові загрожує покарання у вигляді штрафу до 4 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (68 тис. грн) або арешт на термін до шести місяців, або обмеження волі на термін до п’яти років.
Натомість Ігор Черезов, адвокат депутата, заявив, що підозра, яку вручили його клієнту через те, що показав у ВРУ якийсь жест президенту, містить кілька незрозумілих моментів. Так, на початку зазначається, що Лероса підозрюють у вчиненні двох злочинів — хуліганстві та злісному невиконанні судового рішення. Однак у документі не сказано, що це за рішення. До того, вже у кінцевій частині тексту підозри виявляється, що він скоїв лише хуліганство». «Прокуратура вважає, що він показав непристойний жест. Ми іншої думки, адже наразі в Україні немає якоїсь системи впорядкування жестів, аби правоохоронці могли сказати, що цей жест пристойний, а цей — ні. Образливо за наші правоохоронні органи, які за кошти платників податків на свій розсуд трактують які завгодно жести», — заявив правник.
Як повідомляв «Міст», Гео Лерос повідомив про корупцію в вищих ешелонах влади.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply