Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Ганна Скороход заявила, що Полякова вбили

Автор:

|

Листопад 04, 2021

|

Рубрика:

Ганна Скороход заявила, що Полякова вбили
Антон Поляков у ВРУ

Ганна Скороход, народна депутатка України та співмешканка Антона Полякова, іншого депутата, який загинув за підозрілих обставин, заявила, що її коханого вбили. «Мені дуже неприємний бруд, який ллється і лився, і та брехня, яку поширюють, зокрема, правоохоронні органи, що не має нічого спільного з правдою. Я хотіла б відкрито і відверто заявити, що Антона Полякова вбили. І не треба розповідати про наркотики та ще якусь нісенітницю», — заявила вона і додала, що той ніколи не вживав наркотиків.
Жінка також заявила про слід від удушення, який бачила на тілі Полякова. «Ніхто чомусь не пояснює борозну на шиї від удушення, яка в нього була того дня, коли я приїхала в морг у Києві. Чомусь поліція не дає ніяких пояснень, що це за борозна. Розповідати про ланцюжок і ще якусь нісенітницю можна тільки людям, які нічого в цьому не розуміють. Я впевнена, що це слід від удушення», — вважає вона.
Депутатка також спростувала заяву Євгена Єніна, заступника міністра внутрішніх справ України, про версію, що Поляков помер своєю смертю. За словами п. Скороход, її жодного разу не допитували у справі про смерть Полякова. «Додому до нас не приходили, про його особисті речі не питали, жодного допиту не було. Мене тільки опитали перед моргом, але я була в такому стані, що там і опитувати не було чого. Але допиту, про який каже Єнін, ніколи не було, хоча я на це готова, навіть готова зробити це публічно, якщо знадобиться. Я ніколи не казала, що Антон помер своєю смертю. А як убили та хто вбив, гадаю, ми з вами дізнаємося», — запевнила вона.
Тож Національна поліція (НП) вирішила запросила Ганну Скороход для повторного допиту. За словами п. Єніна, його здивувала заява про можливе вбивство Полякова. Він розповів, що правоохоронці провели вже близько 20 експертиз і понад десять допитів тих, хто спілкувався з Поляковим в останні години його життя. Серед них була й депутатка Скороход. Заступник міністра показав копію протоколу її допиту наступного дня після загибелі депутата.
Євгеній Єнін також додав, що органи НП не отримали доказів, які підтверджують насильницьку смерть депутата. «У нас є відео останніх моментів життя пана Полякова та проведення реанімаційних заходів. Ми бачили, що він був живий, і версії про удушення не витримують жодної критики», — обурився він і наполягає, що смужка на шиї Полякова залишилася від золотого ланцюжка, який він носив.
Як повідомляв «Міст», Антон Поляков помер у жовтні ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply