Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

ФРН готує «план Маршалла» для України

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

ФРН готує «план Маршалла» для України
Карл-Ґеорґ Вельман

Карл-Ґеорґ Вельман

Федеративна Республіка Німеччина працює над так званим планом Маршалла для України. Про це розповів Карл-Ґеорґ Вельман, депутат Бундестагу та голова німецько-української парламентської групи. «Ми працюємо над новою стратегією для стабілізації та розвитку України разом із українцями. З набагато більшими фінансовими та політичними зусиллями. Це — щось нове і буде йти як доповнення до Угоди про асоціацію», — заявив він.
За словами німецького депутата, нова стратегія ще перебуває в розробці. «Це — ідея ґрунтовного плану відновлення економіки, управління, судової системи тощо. Якщо цей «план Маршалла» коли-небудь почне працювати, то тільки під повним контролем і моніторингом», — наголосив п. Вельман.
Водночас, на його думку, мінський процес продовжує відігравати вирішальне значення. «Європа — це доля України. Але в першу чергу і ви повинні робити свою домашню роботу. Наприклад, як робили поляки після підписання Угоди про асоціацію з ЄС більше 20 років тому», — додав політик.
Нагадаємо, що «план Маршалла» — це програма допомоги Європі після Другої світової війни, яка була розроблена Джорджем Маршаллом, державним секретарем США. Метою реалізації плану були відновлення зруйнованої економіки Європи, усунення торгових бар’єрів і модернізація промисловості європейських країн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply