Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Європейський вояж Михайла Саакашвілі

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

Європейський вояж Михайла Саакашвілі

Михайло Саакашвілі, позбавлений українського громадянства колишній голова Одеської обласної державної адміністрації, побував у Польщі, а звідти вирушив до Литви, де встиг відмовитися від запропонованого йому литовського громадянства. Тепер він відпочиває в Угорщині. «Поїхали з сім’єю на озеро Балатон», — написав політик у Facebook.
Своєю чергою, Давид Сакварелідзе, член Ради партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі», заявив, що активісти партії готуються зустріти на кордоні України свого лідера і забезпечити йому в’їзд в Україну.
Натомість Євген Єнін, заступник генерального прокурора України, повідомив, що п. Саакашвілі може потрапити в Україну лише після оформлення візи. «Пропуск Саакашвілі (зараз особи без громадянства, якщо підтвердиться інформація про наявність у нього паспортів третіх країн) в Україну можливий тільки після оформлення візи. Будь-які перформанси в оточенні активістів або нелегальний перетин кордону дають стовідсоткові правові підстави для притягнення його до адміністративної відповідальності, а особи, котрі сприяють такому незаконному перетинанню кордону, — до карної відповідальності (і не кажіть потім, що не попереджали)», — написав чиновник у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply