Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Європарламент допоможе ВР реалізувати реформи

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Європарламент допоможе ВР реалізувати реформи

main

У Брюсселі у понеділок, 29 лютого, було укладено угоду між секретаріатом Європарламенту й апаратом Верховної Ради. Цей документ передбачає тісну співпрацю між Україною та Євросоюзом щодо реформування законодавчого процесу та втілення в життя угоди про асоціацію. Про це повідомила Світлана Заліщук, народний депутат від “Блоку Петра Порошенко”.

“Секретаріат Європейського парламенту уклав угоду з апаратом Верховної Ради про допомогу в реалізації реформ, які сьогодні були презентовані під час зустрічі”, – сказала депутат в ефірі “5 каналу”. Світлана Заліщук також назвала пріоритетні напрямки в рамках зазначеної угоди.

“Перше – це зміцнення конституційної ролі парламенту. Друге – це поліпшення законодавчого процесу. Третє – це підзвітність і максимальна прозорість. І четверте – це допомога в реалізації угоди про асоціацію”, – розказала політик.

Нагадаємо, раніше на брифінгу в Брюсселі єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан заявив, що Україна не повинна гальмувати впровадження реформ, виправдовуючись складною ситуацією в державі.

Міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Франції Жан-Марк Еро зазначив, що проведення необхідних реформ в Україні неможливе без ефективного уряду і парламенту.

22 лютого глави МЗС Німеччини і Франції Франк-Вальтер Штайнмайер і Жан-Марк Еро підкреслили, що подальша підтримки України з боку ЄС можлива лише при умові проведення структурних реформ та ефективної боротьби з корупцією.

16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію недовіри Кабінетові міністрів, яка призвела б до відставки всього уряду. Таким чином, парламент не зможе знову ставити питання про відставку Кабміну до наступної сесії, тобто до вересня.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply