Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Дуда закликав НАТО пильно спостерігати за ситуацією в Україні

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Дуда закликав НАТО пильно спостерігати за ситуацією в Україні

main

Президент Польщі Анджей Дуда на зустрічі з експертами національної безпеки закликав НАТО пильно стежити за ситуацією, що склалася в Україні. На цій зустрічі були присутні представники дев’яти країн, що входять у східний фланг НАТО.

Вже на початку зустрічі польський глава висловив свою надію на дотримання мінських домовленостей та зауважив, що “НАТО повинно моніторити активність Росії на території нашого східного сусіда”.

Також він заявив, що поведінка Росії у цьому контексті досить явно демонструє те, чого саме можна очікувати найближчим часом від політики Російської Федерації. “Поки що я змушений  із сумом зауважити, що ніяких позитивних сигналів  не помічаю. Скоріше навпаки, якщо брати до уваги останні заяви прем’єра Медведєва в Мюнхені – я схильний вважати, що це свого роду ескалація “, – повідомив Анджей Дуда.

Відзначимо, що минулого тижня прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв на конференції, яка була присвячена безпеці, заявив про те, що посилення напруженості між Росією і Заходом призвело до “нової холодної війни”.

Президент Польщі одночасно висловив надію на те, що під час саміту у Варшаві прозвучать конкретні рішення та пропозиції щодо збільшення присутності сил Північноатлантичного альянсу на території Польщі.

“Якщо з позиції розвитку НАТО кращим варіантом буде не постійна присутність військ, а лише ротаційна, то це цілком може бути і така присутність, але вона повинна бути помітною”, – зазначив Анджей Дуда.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply