Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

Добкін зрікся «руZкого міра» та вирушив на передову

Автор:

|

Жовтень 23, 2022

|

Рубрика:

Добкін зрікся «руZкого міра» та вирушив на передову
Михайло Добкін

Донька Михайла Добкіна, колишнього народного депутата від Партії реґіонів (ПР) та «Опозиційного блоку» (ОП) опублікувала світлини та відео, на якому той позує на трофейному російському танку в однострої Збройних сил України (ЗСУ). У своєму дописі вона зазначила, що її батько «перебуває відрядженні». «Ви запитували, де мій тато. У відрядженні, у дуже короткому. Люблю і пишаюся! Слава Україні та нашій землі», — підписала вона фотографію.
Судячи з усього, 52-річний Добкін перебуває в колишньому Борівському районі на Харківщині, адміністративний центр якого — селище Борову — ЗСУ вже звільнили. Також Алла поширила відео, на якому її батько оглядає трофейний російський танк і носить міни. Сам політик наразі свою поїздку не прокоментував.
Михайло Добкін був мером Харкова у 2006-2010 рр. і головою Харківської обласної державної адміністрації при Януковичу, членом ПР до 2014 року, а згодом народним депутатом від ОБ.
Від самого початку подій Революції гідності він украй різко та неґативно висловлювався про її учасників. 2014-го навіть закликав «фізично знищити учасників Євромайдану». В одному з інтерв’ю заявив, що учасники Майдану нібито «бояться зізнатися, що їх обдурили», назвавши Помаранчеву революцію й Євромайдан «горем, злом і страшною бідою».
У березні 2014-го його затримували у кримінальній справі про посягання на територіальну цілісність та недоторканність України. Присудили домашній арешт. 2017 року Верховна Рада України погодилася зняти недоторканність і дозволила арешт депутата в кримінальній справі про незаконне відчуження землі. Його взяли під варту. До цього правоохоронці провели кілька обшуків у Харківській міській раді та помешканнях Михайла Добкіна та Геннадія Кернеса, тодішнього мера Харкова, у цій справі. Після початку гарячої фази російсько-української війни Добкін публічно зрікся своїх проросійських поглядів, але став дияконом Російської православної церкви в Україні. Обряд його висвячення відбувся 7 квітня ц. р. у Харкові.
Українські гумористи нещодавно пожартували, що це Добкін підірвав Кримський міст, а росіяни стали масово розганяти цю інформацію в соціальних мережах. Політик прокоментував це так: «Герої не вмирають, вони продовжують тихо робити свою справу. Слава Україні!».

Юрій Братюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online