Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Під Юрія Луценка переписують закон?

Автор:

|

Квітень 12, 2016

|

Рубрика:

Під Юрія Луценка переписують закон?

http://photo.unian.net

Як ми вже повідомляли, Юрій Луценко сказав, що готовий стати Генеральним прокурором України. Однак ця його готовність наразі не збігається з доволі суворими вимогами законодавства до кандидатів на цю високу посаду. Наприклад, щодо юридичної освіти чи тривалого стажу роботи в галузі права. Що робити?
Та вже роблять! 12 квітня у Верховній Раді зареєстровано законопроект № 4379 з назвою «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань». Як сказано у пояснювальній записці, нововведення «дозволять повноцінно провести реформу органів прокуратури, оскільки розширюють можливості доступу на посади на конкурсній основі нових, не пов’язаних із «старою» системою, прокурорів».
А нова редакція проблемного місця старого Закону України «Про прокуратуру» тепер дозволяє призначати на посаду Генерального прокурора громадянина, який має вищу освіту (в чинній поки що редакції міститься вимога вищої юридичної) та стаж роботи в галузі права або досвід роботи у законодавчому та правоохоронному органі не менше п’яти років (наразі потрібен 10-річний стаж винятково у галузі права). Таким вимогам в Україні відповідає кількасот тисяч громадян. Однак чомусь інтуїція підказує, що закон таки переписують під одного.

About Author

news

  • Drakk3

    Эту страну погубит коррупция