Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Депутату вручили підозру у спробі підкупу поліції

Автор:

|

Жовтень 01, 2022

|

Рубрика:

Депутату вручили підозру у спробі підкупу поліції
Олександр Трухін

Аґенти Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) повідомили про підозру у спробі підкупу поліціянтів народному депутату України. За версією слідства, у серпні 2021 року він запропонував неправомірну вигоду патрульним — 150 тис. грн — за те, щоб йому дозволили залишити місце дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), що сталася за його участю.
Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду за клопотанням детективів НАБУ обрав депутату запобіжний захід. «Суд частково задовольнив клопотання САП та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 49 620 грн», — йдеться у повідомленні.
Також підозрюваного зобов’язали: прибувати до детектива, прокурора та суду на кожну вимогу; повідомляти детективу, прокурору чи суду про зміну свого місця проживання чи роботи; утримуватись від спілкування з міністром внутрішніх справ України, а також іншими посадовими особами та свідками у справі. Термін дії обов’язків — до 20 листопада ц. р.
У НАБУ не вказали ім’я депутата, проте, за даними журналістів, ідеться про Олександра Трухіна, який у серпні 2021 року потрапив в автомобільну аварію під Києвом, після чого спалахнув скандал, який отримав продовження 1 лютого ц. р. після несподіваної появи у засобах масової інформації (ЗМІ) відео з місця ДТП. Після цього Трухіна вигнали з парламентської фракції «Слуга народу» (СН).
Як повідомляв «Міст», ексслуга Трухін уникнув покарання за резонансну ДТП.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply