Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Депутат знявся з виборів через безграмотність

Автор:

|

Жовтень 15, 2015

|

Рубрика:

Депутат знявся з виборів через безграмотність
Юрій Путас

Юрій Путас

Юрій Путас, депутат і кандидат у депутати Львівської міської ради, котрий припустився 16 помилок у письмовій заяві до міського голови, відкликав свою кандидатуру з виборів. «Я, Путас Юрій, відкликаю свою кандидатуру з виборчого списку політичної партії «Громадянська позиція» на місцевих виборах. Враховуючи скандал, який розгорівся навколо мене, розумію, що можливо я десь у чомусь помилився, однак, ця ситуація ніяк не характеризує моїх професійних якостей», — сказано, зокрема, в заяві п. Путаса. Анатолій Забарило, голова Львівської обласної організації «Громадянської позиції», підтвердив інформацію про відмову Юрія Путаса від участі у виборах, наголосивши, що це — особисте рішення кандидата.
Нагадаємо, що в на початку жовтня в пресі була опублікувана фотокопія заяви Юрія Путаса від 30 вересня на ім’я міського голови Львова та секретаря ради, в якій депутат припустився 16 граматичних і пунктуаційних помилок. Сам п. Путас появу фотокопії своєї заяви у медіа вважає «чорним піаром». «Я вирішив припинити участь у виборах, бо нездорова кампанія проти мене стала сильним ударом для моїх близьких і рідних. Свідомий також того, що моя боротьба за репутацію може нашкодити партії «Громадянська позиція» в боротьбі за майбутнє Львівщини та країни. Нова команда порядних професіоналів і патріотів повинна мати змогу доносити інформацію про свою програму, а не боротися з чорним піаром, — йдеться у новій заяві депутата. — Ніхто не зможе звинуватити мене ні у вимаганні хабарів, ні в земельному чи іншому «дери бані». Я чесно виконував свої депутатські обов’язки і ніколи не голосував за гроші. Вирішив багато питань для львів’ян і для міста загалом. Забезпечив роботою близько 300 наших мешканців, є відповідальним громадянином, підтримую культурний і спортивний розвиток міста».
Текст заяви про зняття з виборів також рясніє помилками, однак цього разу — переважно пунктуаційними. 39-річний Юрій Путас є власником «Галицького ринку», розташованого у центрі Львова та лідером партії «Духовна Україна», створеної у жовтні 2011 року.

Ярослав Іваночко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply