Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Депутат не піднявся під час виконання гімну України

Автор:

|

Травень 27, 2021

|

Рубрика:

Депутат не піднявся під час виконання гімну України
Антон Яценко

Народний депутат Антон Яценко з парламентської фракції «Батьківщина», не піднявся під час виконання гімну України в Уманській міській раді. За якийсь час до нього підійшов чоловік і попросив встати, однак цю вимогу депутат Яценко проігнорував. Крім цього, у приміщенні, де було багато людей, він ще й перебував без маски.
Антон Яценко є депутатом чотирьох скликань Верховної Ради України. 2007 року він пройшов у парламент за списками «Батьківщини». З 2012-го обирався по виборчому округу № 200 у Черкаській області: 2012 року — від Партії реґіонів, у 2014-го і 2019 року — як самовисуванець.
Відомий через корупційні схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об’єктів нерухомості, яка була називали «майданчиком Яценка». Після прийняття бюджету на 2018 рік усіх продавців або покупців нерухомості зобов’язали звіряти ціни на квартири, приміщення, будинки та землю з електронною базою Фонду державного майна, щоб унеможливити заниження оцінної вартості об’єктів.
Пізніше з’явилися компанії-посередники, які забезпечували доступ до електронної бази Фонду держмайна. Їх назвали «авторизованими електронними майданчиками». Всі ці посередники, ймовірно, мали одного бенефіціара і були пов’язані з депутатом Яценком.
Як повідомляв «Міст», Гімн України творили двоє Вербицьких, та до Конституції потрапив лише один.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply