Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Чисельність ЗСУ збільшили до 250 тис. осіб

Автор:

|

Березень 12, 2015

|

Рубрика:

Чисельність ЗСУ збільшили до 250 тис. осіб

Збройні сили України

Верховна Рада ухвалила Закон «Про чисельність Збройних сил України» (ЗСУ), внесений Президентом Порошенком. За відповідний законопроект проголосували 270 із 314 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що ВРУ 2012 року затвердила чисельність ЗСУ в межах 184 тис. осіб. Нинішнім документом передбачено збільшення чисельності ЗСУ до 250 тис. осіб, у т. ч. 204 тис. військовослужбовців.
«З початком особливого періоду, з огляду на загрози національній безпеці України у військовій сфері, які мають довготривалий характер, у ЗСУ формуються два управління оперативних командувань, 11 бригад, чотири полки, 18 батальйонів, 16 окремих рот і 13 взводів різного призначення», — ідеться в пояснювальній записці до законопроекту.
На засіданні парламенту Петро Мехед, заступник міністра оборони, зазначив, що цей закон потрібен для захисту України. Він наголосив на тому, що після завершення АТО та проведення заходів із демобілізації чисельність ЗСУ буде зменшено згідно з військово-політичною обстановкою. Сергій Пашинський, голова Комітету з питань національної безпеки й оборони, уточнив, що насамперед буде збільшено кількість Сухопутних військ і бойових підрозділів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply